آمادگی بهزیستی تهران برای دریافت فطریه روزه داران و روش های جذب 

مدیرکل بهزیستی استان تهران از آمادگی بهزیستی برای دریافت زکات فطریه شهروندان این استان در عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به نقل از خبرگزاری ایسنا، امین شاهرخی، گفت: کلیه ادارات، مراکز و موسسات تحت نظارت بهزیستی در سراسر استان تهران، آماده دریافت زکات فطره، نذورات و هدایای نقدی و غیرنقدی هستند که مردم می‌توانند با مراجعه به فضاهای یادشده در امر خیر پایان ماه مبارک رمضان شریک شوند.

شاهرخی در ادامه افزود: با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ و شرایط متأثر از آن و برابر با ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر برگزاری نماز عید سعید فطر در تمامی شهرها و روستاها در صبح عید فطر، صندوق‌های جمع آوری زکات فطریه در محل برگزاری نماز عید فطر برپا هستند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه تمام فعالیت‌های بهزیستی در طول ماه مبارک رمضان در قالب پویش سراسری ضیافت همدلی و بر اساس ایران همدل اجرا شده‌اند، خاطرنشان کرد: از همت و اهتمام مردم و خیران استان که در این یک ماه نسبت به مساعدت به جامعه هدف بهزیستی تلاش کردند، صمیمانه سپاسگزارم.

شاهرخی از مردم خداجوی استان تهران خواست تا بر بستر فضای مجازی کمک‌های نقدی را به جامعه هدف ارسال کنند و افزود: مردم خیر و روزه‌دار استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۱۹۴۶۴۷۵۴ به نام مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران واریز کنند.  

مدیرکل بهزیستی استان تهران در ادامه گفت: هم استانی‌ها می‌توانند با شماره‌گیری کد #۲*۶*۷* و #۵۵۵*۷۲۴* وجوهات فطریه خود را به حساب بهزیستی استان تهران واریز کرده تا حسب تکالیف قانونی و اخلاقی در راستای وظایف بهزیستی هزینه شود.
 
شاهرخی افزود: تعداد ۲۸۵ پایگاه در سطح استان تهران آماده دریافت نذورات و وجوه فطریه روزه‌داران هستند.

کد خبر 36183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک