اطلاعیه شماره۳|قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده مرحله دوم هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده مرحله دوم هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی می رساند ، بر اساس اطلاعیه ذیل انجام مصاحبه تخصصی برگزار می گردد.

پیرو اطلاعیه قبلی و براساس برنامه ریزی بعمل آمده ،پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی  می توانند طبق جدول ذیل  از روز دو شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ لغایت ۱۴۰۰/۰۲/۲۸  به ترتیب رشته شغلی ،جهت انجام مصاحبه تخصصی به آدرس اهوازکیانپارس خیابان اسفند غربی فاز ۱ نبش ایدون اداره کل بهزیستی استان خوزستان   مراجعه نمایند.

ساعت انجام مصاحبه:روز دوشنبه ساعت ۸ الی ۱۲/۳۰   و روز سه شنبه  ۸الی۱۲/۳۰ و ۱۳ الی۱۷/۳۰

با توجه به پیش بینی امتیاز جهت دارندگان موارد ذیل ، چنانچه دارای مستندات مربوطه می باشید مدارک لازم را در روز مصاحبه به همرا داشته باشید .

۱-مدرک زبان انگلیسی معتبر(IELTS،TOFFEL،MSRT،TOLIMO )

۲-برگزیدگان علمی دانشجویی: مقتضی است داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند ،کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب درآن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه در روز مصاحبه ارائه نمایند. همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می باشد.

۳- کتاب تالیفی و یا ترجمه

۴- گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان )

۵-مستندات مربوطه جهت دارندگان مقام در المپیادهای علمی، جشنواره های معتبر علمی (خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی ) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی

کد خبر 35976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک