۱۰۳۹ نفر از معلولان و کارکنان بهزیستی قزوین در صف واکسن کرونا هستند

مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: یک هزار و ۳۹ نفر از معلولان و پرسنل مراکز توانبخشی بهزیستی این استان در انتظار دریافت واکسن کرونا هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی قزوین علیرضا وارثی اظهار داشت: براساس آخرین آمار اعلام شده به بهزیستی کشور جهت هماهنگی در سطح کلان، ۸۸۳ نفر از معلولان، ١٠٠ نفر از کارکنان مراکز شبانه روزی و ۵۶ نفر از کارکنان مراکز ویزیت و مراقبت  در منزل در انتظار دریافت واکسن می باشند.
وی افزود: برای دریافت واکسن این افراد همکاری های لازم با دانشگاه علوم پزشکی استان انجام شده و در همین روزها تلقیح واکسن مطابق دستورالعمل های ابلاغی آغاز خواهد شد.
این مسوول گفت: تا به امروز در بین افراد تحت پوشش بهزیستی استان قزوین تعداد ۲۲۷ نفر از سالمندان و کارکنان بخش های مرتبط با نگهداری سالمندان واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
وارثی اضافه کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ گونه گزارشی از تاثیر منفی این واکسن ها به این اداره کل گزارش نشده و امیدواریم هر چه سریعتر عملیات واکسیناسیون برای گروه های باقی مانده هم انجام شود.
مدیر کل بهزیستی استان قزوین اظهار داشت: این استان دارای ۲۵ مرکز مراقبتی شبانه روزی و به تفکیک هشت مرکز سالمندان ، ۱۰ مرکز معلولان ذهنی، ۲ مرکز معلولان جسمی حرکتی و پنج مرکز مختص بیماران روانی مزمن است و در این مراکز به جامعه هدف بهزیستی خدمات مختلفی را ارایه می کند

کد خبر 35886

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک