پاکدشت| ۱۳۰۰ نفر به مراکز مشاوره تحت نظارت بهزیستی مراجعه کردند

در سال گذشته ۱۳۰۰ نفر به ۴مرکز تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان مراجعه کردند که برای مراجعین تحت حمایت ۹۰ میلیون ریال یاری برگ صادر شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت با بیان خبر بالا، به اهمیت فعالیت روانشناسان مراکز مشاوره در پیشگیری از آسیب های اجتماعی اشاره کرد و افزود: مددکاران و روانشناسان متخصص در مراکز مشاوره در حوزه های مختلفی مانند مشاوره های فردی، خانوادگی، مشاوره زوجین؛ مشاوره تحصیلی و شغلی؛ فرزندپروری، پیشگیری از اعتیاد و... فعالیت می کنند.

محمود برزگر ادامه داد: ۳ مرکز مشاوره عمومی،  یک مرکز سلامت روان محلی در سال گذشته به ۱۳۰۰ مراجعه کننده ارائه خدمت نموده و بیش از چهار هزار جلسه مشاوره برای آنها برگزار کردند.
 
وی آگاه سازی و افزایش دانش عمومی درباره سلامت روان را از  اهداف مرکز و دفاتر مشاوره و خدمات روانشناختی دانسته و افزود: در این راستا آموزش های پیش از ازدواج، زندگی خانواده، مهارتهای زندگی و آموزش های تخصصی در طی ۲۲ دوره برای ۱۳۰۰ نفر به صورت حضوری و غیرحضوری انجام شد.

برزگر در ادامه گفت: در راستای مراکز مشاوره در حوزه آموزش های پیش از ازدواج و زندگی خانواده در سال گذ شته بدلیل شیوع بیماری کرونا آموزشهای بصورت غیرحضوری از طریق اسکای روم در سطح شهرستان برگزار نمودند.

کد خبر 35657

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک