شهریار| حمایت بیشتر  از مددجویان بهزیستی شهرستان در زمان همه گیری کرونا 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار همزمان با اولین شب قدر از اهدای بسته کمک معیشتی و حمایت مالی به چند خانواده مددجوی امور اجتماعی و توانبخشی که به کرونا مبتلا شده بودند خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به نقل از پایگاه خبری سحرنگار، داود فهیم راد ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی (ع) در این رابطه خاطرنشان کرد: در پی همه گیری ویروس کرونا با تلاش شبانه روزی جهت کمک به تأمین معیشت افراد کم برخوردار و خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا که جزو مددجوها میباشند با استفاده از ظرفیت خیران و بهزیستی شهرستان شهریار بسته های معیشتی در چند مرحله توزیع شده است.

وی به اهمیت تامین معیشت خانواده هایی که به کرونا مبتلا شده بودند اشاره کرد و افزود: خانواده هایی که به کرونا میشوند دغدغه درمان بیماری کرونا از یک طرف و تامین مایحتاج زندگی از طرف دیگر فشار زیادی را به اعضای خانواده وارد می کند بر این اساس اداره بهزیستی شهریار به مدد جو هایی که درگیر این ویروس هستند کمک نقدی و غیر نقدی در دستور کار قرار داد.

فهیم راد در پایان اظهار داشت: امیدواریم با کمک خیرین به تامین معیشت مدد جویان سازمان بهزیستی کمک کنیم و ویروس کرونا نیز هر چه سریعتر خاتمه یابد.

کد خبر 35616

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک