پاکدشت| ارائه خدمات به خانواده های دارای چند قلو

رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت از ارائه خدمات به  ۱۲۳ خانواده دارای فرزندان چند قلو تحت پوشش بهزیستی پاکدشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، محمود برزگر در حاشیه بازدید از خانواده های چند قلو که به همراه خیرین صورت گرفت اظهار کرد: از این تعداد ۱۳ خانوار دارای فرزند سه قلو و ۱۱۰خانواده دارای فرزند دو قلو هستند که ماهانه براساس دستور العمل جامع مالی سازمان بهزیستی  چهار میلیون و پانصد ریال کمک هزینه معیشت خانواده  به خانواده های  دارای فرزند سه قلو به ازای هر فرزند پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه این کمک هزینه‌معیشتی تا سن ۶ سالگی به کودکان پرداخت می‌شود، بیان داشت: این کمک‌ها شامل تامین هزینه شیر خشک، حق پرستاری، پرداخت کمک موردی برحسب نیاز خانواده‌ها و ارائه سایر خدمات اجتماعی از قبیل مشاوره به خانواده های یاد شده است.

برزگرادامه داد: اگر هر یک از قل ها نارس باشند و یا دوقلوهایی که از زوجین مبتلا به نازایی به دنیا آمده و نیازمندی آنان به تایید مددکار رسیده باشد کمک هزینه معیشتی دریافت خواهند کرد.

این مسئول تصریح کرد: خانواده های دارای فرزند چندقلو برای بهره مندی از این کمک ها می توانند با مراجعه به بهزیستی در شهرستان کمک هایی را از این سازمان دریافت کنند.

وی افزود: بهزیستی هم پس از بررسی درخواست خانواده ها و تایید آن خدمات خود را به این خانواده ها به صورت پرداخت مبلغ کمک هزینه ماهیانه ارائه می کند.

کد خبر 34538

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک