حضور مدیرکل امور بانوان استانداری و مدیرکل بهزیستی استان در خانه سالمندان شهریاسوج

این بازدید با هدف اهداء اقلام تهیه شده از طرف مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد : دکتر محسن مرادی مدیرکل بهزیستی ، سرکارخانم نادیا صداقت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، رهام ولایتی رئیس بهزیستی شهرستان بویراحمد ، سیدعباس تقی زاده معاون توانبخشی و آقای رضایی مسئول حراست بهزیستی استان در خانه سالمندان حضور یافتند.

نادیا صداقت ضمن تبریک سال جدید و عرض خداقوت به کلیه کارکنان بهزیستی استان و پرسنل خانه سالمندان گفت: طی بازدید های قبلی از مراکز نیازمندی ها اولویت بندی و تهیه شد که امروز تعدادی از این اقلام به این مرکز اهدا شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در ادامه گفت: امیدورایم که بتوانیم جهت تکریم و ایجاد آسایش بیشتر برای این عزیزان گام برداریم و این اقلام که باتوجه به نیاز این مرکز تهیه شده است شامل تشک و پتو هستند.
دکتر مرادی ضمن تبریک سال جدید و ادای احترام به شهدای مدافع سلامت گفت: از خانم صداقت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری به جهت همراهی با بهزیستی استان و  در خصوص حضور و همکاری های انجام شده سپاسگزاریم.

دکتر مرادی مدیرکل بهزیستی استان در خصوص اجرای واکسیناسیون سالمندان در استان گفت: واکسیناسیون طی دو مرحله انجام شد که با انجام آزمایش های کامل قبل از تزریق،و با مشاوره از پزشکان و کارشناسان صورت گرفت.

کد خبر 34180

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک