در رسانه| گام های خلاقانه و مددکارمآبانه در تحقق اهداف سازمان بهزیستی

مهرتبریز- مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از مهندسین شاغل در بهزیستی استان، تلاش های بی شائبه و گام های خلاقانه مهندسین شاغل در این اداره کل را عامل موثر و بسیار مهمی در تحقق اهداف سازمانی عنوان  کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر فرگل صحاف در این مراسم ضمن تبریک پیشاپیش میلاد حضرت علی (ع)، تلاش های مهندسان مذکور را در راستای ارتقای کمی و کیفی خدمات در حال ارائه به  جامعه هدف حائز اهمیت دانست و ابراز داشت : این تلاشها آثار بسیار مطلوب و ماندگاری بر وظیفه این سازمان به عنوان نهاد خدمت رسان به اقشار کم برخوردار تحت پوشش این اداره کل داشته است.

وی حرکت به سوی دولت الکترونیک را جهت تسهیل ارائه خدمات، گامی مهم دانست و نقش به سزای مهندسین را در این زمینه خاطر نشان کرد.

صحاف با تاکید بر عجین شدن کلیه فعالیت های بهزیستی با مددکاری، مهندسین این اداره کل را نیز کارمندان تلاشگری دانست که همواره مددکار مآبانه تخصص خود را در راستای بهبود کیفیت زندگی جامعه هدف به کار می گیرند و در کلیه فعالیت های و پروژه های اجرایی، همواره رضای الهی را مدنظر گرفته و تخصص و تعهد را به صورت توامان در عمل به کار می گیرند.

کد خبر 32444

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک