پیام تبریک مدیر کل بهزیستی مازندران به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز مددکار اجتماعی

دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران با انتشار پیامی ، ولادت با سعادت مولای متقیان امام علی (ع) پرچمداربزرگ عدل و انصاف ، روز پدر و روز مددکار را به تمامی پدران و مددکاران اجتماعی شاغل در بهزیستی مازندران و مددکاران فعال در مراکز تحت نظارت بهزیستی استان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران متن پیام به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی 

13 رجب سالروز ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) نخستین مددکار عالم، اسوه آزادی وآزادگی به عنوان روز مددکار اجتماعی و  مقام شامخ پدر ، مایه مباهات است. 

مددکاری اجتماعی، عشق ورزیدن ، حرکت در مسیر خدمت به خلق و زیباترین ترنم گفتگو با خالق است.  مددکاران اجتماعی، سفیران سلامت اجتماعی با فروتنی، حسن سلوک، شیدایی و خستگی ناپذیری  به همه ابعاد اجتماعی، روحی، جسمی، و معنوی  نیازمندان و جامعه هدف می پردازند و  برای توانمند سازی و حفظ کرامت انسانیشان گام بر می دارند. به راستی همت این عزیزان که ترسیم چهره حقیقی و تجسم رسالت نهایی سازمان بهزیستی می باشند، ستودنی است.

اینجانب ضمن قدردانی صمیمانه از خدمات ارزنده تمامی همکارانم، که درسنگر شریف مددکاری اجتماعی فعالیت دارند، سالروز میلاد فرخنده مولای متقیان، را  تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است مددکاران  اجتماعی  بهزیستی در پرتو پر فروغ رفتار و گفتار حضرت علی (ع) و با پیروی از نقش و سیره ی آن امام بزرگوار، در یاری رسانی به جامعه ی هدف به توفیق روز افزون دست یابند .

همچنین فرصت را غنیمت شمرده و روز پدر را صمیمانه به همه ی پدران فداکار این مرز و بوم و کارکنان خدوم در مراکز دولتی و غیر دولتی اداره کل بهزیستی مازندران تبریک عرض می نمایم و آرزوی توفیق و سلامتی را برای همه ی این عزیزان در پرتو عنایت خداوند متعال خواستارم .

دکتر فرزاد گوهردهی 

مدیر کل بهزیستی مازندران

کد خبر 32281

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک