نخستین جشنواره موسیقی مجازی افراد دارای معلولیت

در راستای امر توانمندسازی افراد دارای معلولیت، معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان فارس با استفاده از ظرفیتهای این عزیزان و رویکرد هنردرمانی که چندین سال است به عنوان یک روش تکمیلی در زمینه توانمند سازی افراد دارای معلولیت توسط حوزه معاونت امور توانبخشی بهزیستی مورد استفاده قرار گرفته است، با همکاری بخش خصوصی(شرکت هنری نوا گستر آپادانا) نخستین جشنواره موسیقی مجازی افراد دارای معلولیت ,تحت عنوان نوای توانا را در اسفندماه سال ۹۹ برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان به نقل از گودرزی معاون توانبخشی بهزیستی فارس، این جشنواره با هدف ایجاد بستری مناسب در حوزه موسیقی جهت فعالیت هرچه بیشتر افراد دارای معلولیت و نشان دادن توانمندی های این افراد به جامعه و ترغیب افراد دارای معلولیت در انجام فعالیت های هنری به ویژه درحوزه موسیقی و ایجاد یک نگرش مثبت در بین آحاد جامعه نسبت به توانمندی های این افراد می‌باشد.

گفتنی است این جشنواره در دو بخش گروهی و تک نوازی انجام می شود و شرکت کنندگان می توانند در دو حوزه موسیقی سنتی و موسیقی پاپ آثار خود را ارسال نموده و در جشنواره شرکت نمایند.

لازم به ذکر است مهلت ارسال آثار تا ۱۲ اسفندماه ،تاریخ اعلام پذیرفته شدگان ۱۴ اسفند و اختتامیه نیز در ۲۰ اسفندماه با معرفی آثار برگزیده برگزار خواهد شد.

در ادامه آدرس ارسال آثار به شرح زیر اعلام می گردد:
navagostarapadana@gmail.com
ضمنا شرکت کنندگان می‌توانند اخبار مربوط به این جشنواره را از طریق سایت
navagostarfestival.ir
دنبال نمایند.

کد خبر 32136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک