قدس|نشست علمی تخصصی رئیس بهزیستی شهرستان با خبرنگاران برگزار شد

نشست علمی و تخصصی رئیس بهزیستی قدس با خبرنگاران با عنوان مناسب سازی اماکن و معابر شهرستان قدس با حضور مسئول توانبخشی و خبرنگاران شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به نقل از روزنامه اقتصاد آینده این نشست در خصوص مناسب سازی اماکن و معابر شهرستان و اجرای طرح شهید رجائی و چگونگی اجرای قانون جامع معلولین برگزار شد.

پروین یاری زاده رئیس بهزیستی قدس در این نشست گفت: در سال جاری پنج جلسه مناسب سازی به ریاست فرماندار محترم قدس و بهزیستی به عنوان دبیر جلسه در شهرستان با حضور نمایندگان ادارت برگزار شده است و مکاتباتی که با ادارات صورت پذیرفته است، مدیران اداره ها سعی در رفع نواقص ساختمان های خود در خصوص مناسب سازی هستند.

ایشان در ادامه افزود: بیشتر مشکلات مناسب سازی شهرستان برمی گردد به بافت قدیمی شهرستان و مجوزهای غیر اصولی که به ساختمان ها داده شده است، و مشکل دیگر دراین خصوص استیجاری بودن ساختمان ها و ادارات می باشد.

رئیس بهزیستی عنوان کرد: از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته در خصوص مناسب سازی پیگیری وسیله نقلیه و حمل و نقل مددجویان می باشد که نهایت سعی و تلاش خود را در این خصوص انجام می دهیم.

کد خبر 31774

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک