توزیع ۵۰۰ بسته معیشی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، گروه مالی گردشگری در راستای مسئولیت های اجتماعی با همکاری بنیاد یاس فاطمه النبی(س) ۵۰۰ بسته معیشتی را بین مددجویان بهزیستی، نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع کرد.

به گزارش ایبِنا بسته های معیشتی شامل اقلام خوراکی، بهداشتی و مایحتاج عمومی است که بین نیازمندان در استان های کرمان و تهران توزیع می شود. از کل بسته های معیشی یاد شده، ۱۵۰ بسته بین مددجویان بهزیستی، ۲۰۰ بسته بین مددجویان انجمن حمایت از زندانیان سیرجان(استان کرمان) و ۱۵۰ بسته نیز بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در استان تهران توزیع شده است. این گزارش حاکیست: گروه مالی گردشگری و شرکت های تابعه در راستای مسئولیت های اجتماعی با شیوع ویروس کرونا در کشور از ابتدای سال جاری تاکنون در چندین نوبت اقدام به توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان و همچنین کمک به درمان بیماری کرونا اقدام کرده است به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، گروه مالی گردشگری در راستای مسئولیت های اجتماعی با همکاری بنیاد یاس فاطمه النبی(س) ۵۰۰ بسته معیشتی را بین مددجویان بهزیستی، نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع کرد.
بسته های معیشتی شامل اقلام خوراکی، بهداشتی و مایحتاج عمومی است که بین نیازمندان در استان های کرمان و تهران توزیع می شود. از کل بسته های معیشی یاد شده، ۱۵۰ بسته بین مددجویان بهزیستی، ۲۰۰ بسته بین مددجویان انجمن حمایت از زندانیان سیرجان(استان کرمان) و ۱۵۰ بسته نیز بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در استان تهران توزیع شده است.
این گزارش حاکیست: گروه مالی گردشگری و شرکت های تابعه در راستای مسئولیت های اجتماعی با شیوع ویروس کرونا در کشور از ابتدای سال جاری تاکنون در چندین نوبت اقدام به توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان و همچنین کمک به درمان بیماری کرونا اقدام کرده است.

کد خبر 30804

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک