شاهین‌شهر| نشست سرپرست اداره بهزیستی شهرستان با مسئولین مراکز مثبت زندگی

با حضور قربانی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه جلسه هم اندیشی و نشست تخصصی کارشناسان بهزیستی و مسوولین مراکز مثبت زندگی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان شاهین‌شهر و میمه،  محمد حسین قربانی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان ضمن اشاره به اهداف سازمان بهزیستی در خصوص تاسیس مراکز مثبت زندگی گفت: سازمان بهزیستی با صدور مجوز مراکز مثبت زندگی پیگیری ۲۲ مورد از فعالیت هایی که درخصوص ارائه خدمت به جامعه هدف می‌باشد را به این مراکز واگذار کرده است که بازدید از محل سکونت توانخواهان و مددجویان و تنظیم گزارش مددکاری از اولویت برنامه‌های کاری مراکز مثبت زندگی است.

وی خاطرنشان کرد: حفظ کرامت انسانی مددجویان و تلاش مضاعف بر توانمندسازی آنان در جهت خروج ۱۰ درصدی مددجویان تحت پوشش از چرخه حمایت سازمان یکی از وظایف مهم مراکز و مددکاران می‌باشد.

قربانی افزود: فعالیت‌های سازمان بهزیستی را باید بخوبی به مردم معرفی و در راستای جلب و جذب مشارکت‌های مردمی و ارائه خدمات به جامعه هدف که یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مراکز مثبت زندگی می‌باشد، اقدامات قابل توجهی را ارائه نمائید.

در ادامه مسئوولین فنی مراکز مثبت زندگی به ارائه گزارش از آمادگی لازم برای ارائه خدمات پرداخته و چالش‌ها و مشکلات پیش رو را مطرح کردند.
 

کد خبر 30267

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک