عهده دار بودن کار توسط مردم در خانه بهزیست

جلسه‌ای با رویکرد محرومیت زدایی و حمایت از کودکان کار وخیابان به میزبانی بهزیستی شهرستان ری در مجتمع خدمات بهزیستی بعثت با حضور معاون اجتماعی بهزیستی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، معاونین توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری بهزیستی استان تهران و مدیر بهزیستی شهرستان ری در این جلسه که با نظارت مستقیم نهاد مقام معظم رهبری شکل گرفته، حضور داشتند.

معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران در این جلسه اظهار داشت:  این طرح کاملا مردم محور است؛ در حوزه توانبخشی می‌بینیم کار بر اساس مردم است، توانبخشی مبتنی بر مردم و جامعه مصداق پیدا کرده است.
سید احمد خادم در ادامه گفت:  ترجیح ما این است که در خانه بهزیست کار به عهده خود مردم باشد اما نگاه گسترده ای را بر توانبخشی جامعه شهری داشته باشیم.

وی افزود: خدمات بهزیستی مبتنی بر جامعه شهری و روستایی که این رویکرد را می خواهیم تسری داده  تا صمیمیت ها بیشتر شود و جایگاه موضوع در مثبت زندگی تجلی پیدا کند.

خادم در پایان با بین اینکه در توانبخشی شاهد پرونده فرد محور نیستیم، اذعان داشت:  توانبخشی ما پرونده خانواده محور است که در این رهگذر آسیب‌های مختلف را بررسی کرده و تلاش داریم بالندگی مطلوبی را به وجود آوریم.

کد خبر 30265

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک