ملارد| هم اندیشی با مدیران مراکز  توانبخشی گامی موثر برای رفع مشکلات

جلسه ای با حضور رئیس، معاون توانبخشی، مسئول مراکز خصوصی و مدیران مراکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان برای رفع و پیگیری مشکلات این مراکز برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات مدیران و کارکنان مراکز نگهداری توانبخشی برای رفع مشکلات جامعه هدف سازمان گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که باید در تمامی مراکز صورت بگیر تلاش در جهت درمان و بازتوانی بیماران است تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن با بدست آوردن سلامت روان به خانواده و اجتماع بازگشته و استقلال خود را بازیابند.  
 
داود خادم در ادامه خاطرنشان کرد: در خصوص بیماران مجهول و فاقد سرپرست نیز مددکاران فعال در مراکز میبایستی اقدامات لازم در جهت شناسایی و توجیه خانواده این افراد را انجام دهند.
  
خادم ضمن تشکر از تلاشها و همکاری مراکز در کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا گفت: مراکز غیردولتی در خدمت رسانی به جامعه هدف سازمان همواره همراه و همقدم با بهزیستی بوده و تلاش خود را در جهت مرتفع نمودن نیازهای این افراد نموده اند. 

وی اظهارداشت: با توجه به اهمیت ارائه کامل خدمات توانبخشی به بیماران مراکز ، مدیران باید تلاش کنند کادر درمانی و مراقبتی بصورت 24 ساعته حضور داشته و بتوانند در مواقع بحران به بیماران یاری رسانند. 
خادم با تاکید بر تهیه اقلام بهداشتی و مواد غذایی برای مدت زمان طولانی و نیز رعایت کلیه دستور العمل ها و پروتکلهای بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع بیماری کووید 19 در مراکز گفت: تاکنون در خصوص کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اقدامات بسیار خوبی از سوی پرسنل مراکز صورت گرفته و کارشناسان حوزه تخصصی و مدیریت عملکرد نیز بصورت آنلاین و در مواقع ضروری بصورت حضوری بر عملکرد این مراکز نظارت دارند. 

در ادامه این جلسه تعاملی مدیران مراکز مسائل و مشکلات خود را توضیح داده و در پایان نیز معاون توانبخشی دستور العمل های جدید  و نکات مهم در خصوص پذیرش بیمار و رعایت مسائل بهداشتی با توجه به شرایط موجود را مطرح کرد.

کد خبر 29365

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک