نشست روسای اداره بهزیستی وآموزش فنی وحرفه ای شهرستان جیرفت

به گزارش یزدان کرمان اگر نیازهای اقتصادی زنان سرپرست خانواربرطرف نشود، آسیب ها به سمتشان رو می کند


به گزارش یزدان کرمان در راستای توانمند سازی هرچه بیشتر زنان سرپرست خانوار شهرستان جیرفت روند برنامه ریزی واجرای دوره های حرفه آموزی برای این قشر از مددجویان در جلسه ای با حضور رییس بهزیستی جیرفت و رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای مورد نقد و بررسی قرار گرفت .
در ابتدای این جلسه محمد رضا نژاد رییس بهزیستی جیرفت با اشاره به مسائل و مشکلات متعدد زنان سرپرست خانوار گفت : نیاز اقتصادی مهم ترین مساله در زندگی زنان سرپرست خانوار است و اگر این نیاز اساسی به موقع ودر حد مطلوب تامین نشود بیشترین آسیب ها به سمت آنها روی می آورد
وی افزود : بهزیستی بنا به وظیفه ذاتی خود مبنی بر توانمند سازی جامعه هدف و در راستای جلوگیری وکنترل آسیبهای اجتماعی با انعقاد تفاهم نامه های متعدد در پی ایجاد زمینه ارتقای سطح مهارت حرفه ای و آموزش مددجویان خصوصا زنان سرپرست خانوار تحت حمایت است .
در ادامه این نشست شمس الدینی رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای جیرفت نیز با اشاره به اهمیت کسب مهارت و دریافت آموزشهای حرفه ای جهت ورود به بازار کار و کسب درآمد گفت : با همکاری نزدیک فنی و حرفه ای با مجموعه های حمایتی از جمله بهزیستی زمینه اشتغال پایدار جمع زیادی از گروههای تحت حمایت فراهم گردیده است و این روند همچنان ادامه دارد.
وی افزود : مجموعه فنی و حرفه ای با تمام توان در خدمت جامعه هدف بهزیستی است و آموزشهای در نظر گرفته شده برای آنها کاربردی و در دسترس می باشد.
در پایان این دیدار مقرر گردید ۷۲ نفر از مددجویان واجد شرایط و داوطلبین به منظور حرفه آموزی و ارتقا سطح مهارت از سوی بهزیستی به مراکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان جیرفت معرفی گردند.

کد خبر 29140

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک