دیدار رییس بهزیستی رفسنجان با ریاست و کارکنان ثبت احوال شهرستان رفسنجان

به گزارش یزدان کرمان خدمت به جامعه بهزیستی عبادت است


به گزارش یزدان کرمان به مناسبت هفته ثبت احوال :رییس بهزیستی رفسنجان با ریاست و کارکنان ثبت احوال شهرستان رفسنجان دیدار وگفتگو کرد.
در این دیدار بلندی رییس اداره بهزیستی ضمن تبریک به مناسبت هفته ثبت احوال به رئیس و کارکنان این اداره به واسطه خدماتی که به همشهریان ارائه می دهند گفت : تعامیل بین دو اداره بهزیستی و ثبت احوال باعث میشود تا بتوانیم خدمت ماندگاراری را به مردم ارائه نماییم
وی افزود: حل مشکلات جامعه هدف بهزیستی با توجه به اینکه این عزیزان از محرومترین و مظلومترین اقشار جامعه هستند به نوعی عبادت محسوب میشود.
حاج محمدی رییس ثبت احوال رفسنجان هم در این دیدار با تقدیر از خدمات بهزیستی به جامعه هدف گفت : تلاش میکنیم با همکاری بهزیستی و دادگستری و مدیران کل سازمان ها در زمینه شناسنامه دار کردن کودکان فاقد شناسنامه تعاملات بیشتری صورت پذیرد تا در آینده شاهد کمترین بی هویتی و آوارگی درجامعه که از معظلات اجتماعی محسوب می شوند ،باشیم.
وی افزود : امیدواریم بتوانیم در بحث اشخاصی که هنوز کارت ملی و شناسنامه ی هوشمند دریافت نکرده و جزو جامعه هدف بهزیستی هستند با همکاری دو اداره برایشان شناسنامه صادر نماییم.
حاج محمدی اذعان داشت :مجموعه ثبت احوال از هیچ کمکی نسبت به مجموعه بهزیستی دریغ نخواهد کرد.
درادامه این دیدار همچنین بلندی ازطریق ویدو کنفرانس باقاسمی مدیر کل ثبت احوال استان ارتباط برقرار کرده و ضمن تبریک به مناسبت هفته ی ثبت و احوال به ایشان و تمام کارکنان این اداره کل در سراسر استان بر تعاملات این دو اداره تاکید کرد .
قاسمی همچنین بلندی را فردی متعهد و مسئولیت پذیر دانست و برای وی در اداره بهزیستی رفسنجان آرزوی موفقیت نمود .
شایان ذکر است در پایان این دیدار ریاست بهزیستی رفسنجان با اهدای ِ لوح تقدیر از حاج محمدی رییس ثبت احوال رفسنجان تقدیر نموده و این روز را به تک تک کارکنان زحمتکش این اداره از نزدیک تبریک گفت.

کد خبر 29096

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک