دو بانوی نابینای کرمانی به اردوی تیم ملی گلبال دعوت شدند

به گزارش راه آرمان دو تن از بانوان ناببینای استان از شهرستان های قلعه گنج و نرماشیر پس از تلاش و همت مثال زدنی در تمرین ورزش گلبال به اردی تیم ملی این رشته دعوت شده اند.


.به گزارش راه آرمان؛  نابینای ساکن شهرستان قلعه گنج پس از تلاش و همت مثال زدنی در تمرین ورزش گلبال از سوی مربیان وکادر فنی تیم ملی گلبال به اردوی تمرین این تیم دعوت شد.
علی اکبر دستجردی گفت: در پی اعلام فدراسیون ورزشهای کم بینایان و نابینایان جمهوری اسلامی ایران مبنی بر دعوت از زینب رئیسی ورزشکار نابینای قلعه گنج به اردوی تیم ملی گلبال نابینایان، رییس و کارشناس تخصصی بهزیستی به اتفاق سید محمد پور یزدان پرست مدیر کشوری طرح آبادانی و پیشرفت شهرستان قلعه گنج، سید حسام حسینی مدیر شهرستانی این نهاد و محمد حاج حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور در منزل این ورزشکاربه بررسی مسائل و مشکلات وی پرداختند.
رییس بهزیستی قلعه گنج با اشاره به اینکه سهم زنان و بانوان در ورزشهای معلولین بالا رفته است، عنوان کرد: بسیارخوشحایم که یک توانخواه قلعه گنجی به این جایگاه دست پیدا کرده و از همه مهمتر اینکه این ورزشکار از بانوان توانخواه بوده و قطعا این موفقیت باعث ایجاد انگیزه در میان سایر توانخواهان قلعه گنجی خواهد شد.
لازم به ذکر است هزینه های اعزام به مسابقات از طرف بنیاد مستضعفان، سرویس ایاب و ذهاب برای رفتن به محل تمرین از طرف بهزیستی، در اختیار گذاشتن مربی مجرب آمادگی جسمانی و سالن ورزشی به صورت رایگان ، همچنین تهیه یک دستگاه تلفن همراه هوشمند از طرف اداره ورزش و جوانان انجام پذیرد؛ همچنین سارا توکل نیا از نرماشیر دیگر نابینای کرمانی دعوت شده به تیم ملی گلبال بانوان است.

کد خبر 28488

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک