ملارد| تحویل لباس گرم به مددجویان 

در ادامه اجرای طرح ایران همدل و با توجه به آغاز فصل زمستان تعدادی بسته شامل لباسهای گرم ویژه افراد دارای پرونده در حوزه امور اجتماعی توزیع شد.  

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، داود خادم ضمن تقدیر از همراهی خیرین گفت: اقدامات بسیاری در راستای اجرای طرحی همایش همدلی در این شهرستان با همت معاونت مشارکتهای مردمی صورت گرفته که میتوان از توزیع سبدکالا، پوشاک، لوازم التحریر، وسایل گرمایشی، جهیزیه و... و. نام برد.  

وی افزود : به همین منظور تعداد ٧٠ بسته شامل کاپشن و دیگر پوشاک مناسب فصل سرما نیز توسط معاونت مشارکتهای مردمی و خیرین تهیه گردیده است.  

الهام میرزا علیخان معاون مشارکتهای مردمی نیز ضمن اعلام شماره تماس ٦٥١٠٩٤٩٢ معاونت مشارکتهای مردمی این اداره جهت راهنمایی مردم و خیرین گفت: با توجه به مشکلات به بوجود آمده برای اکثر افراد و بویژه مددجویان تحت پوشش با توجه به شیوع بیماری کرونا در تلاش هستیم که با تهیه بسته های غذایی، پوشاک و یا هرگونه اقدامی بتوانیم گوشه ای از مشکلات این افراد را رفع نماییم.

گفتنی است، خیرین گرامی میتوانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۴۱۷۴۰۳۴۵۴۱۸۵۵۴۶۷ به نام مشارکتهای مردمی بهزیستی واریز نمایند.

کد خبر 28286

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک