زنان و دختران در معرض آسیب بیشترین تماس گیرندگان با ۱۲۳ در ایلام

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان ایلام گفت: بیشترین افراد تماس گیرنده با خط ۱۲۳ در این استان مربوط به زنان و دختران در معرض آسیب است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی ایلام، عبدالصباح کارزانی با اعلام این خبر گفت: امسال تاکنون در مجموع ۶ هزار نفر از مردم این استان از خدمات خط اورژانس اجتماعی این اداره کل بهره‌مند شده که بیشترین تماس از سوی این افراد بوده است.

وی با ذکر اینکه در این مدت در مجموع هشت هزار و ۱۶۰ نفر از مردم این استان با خط تلفنی ۱۲۳ اورژانس اجتماعی این اداره کل تماس گرفته اند ادامه داد: از این شمار  ۶ هزار تماس مرتبط  بوده است.

وی افزود: مابقی تماس ها مربوط به سایر بخش های سازمان از قبیل توانبخشی، پیشگیری و سایر مراکز و بخش های درون سازمانی بوده که جهت دریافت خدمات خاص ارجاع داده شده اند.

معاون بهزیستی ایلام تاکید کرد: بیشترین زمان تماس در طول شبانه روز از ساعت ۹ لغایت ۱۸ بوده است.

کارزانی یادآور شد: اورژانس اجتماعی این اداره کل ۲۴ ساعته فعالیت داشته و مشاوران و مددکاران این مرکز در سه نوبت کاری صبح، عصر و شب مشغول ارایه خدمت به مراجعان هستند.

وی اضافه کرد: خط ۱۲۳ بصورت شبانه روزی کل استان را پوشش داده بطوریکه در صورت هرگونه تماس در کوتاه ترین فرصت با واحدهای مربوطه در شهرستان ها اقدام و ارجاع صورت می گیرد.

۳۳ هزار نفر در استان ۵۸۰ هزار نفری ایلام زیرپوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.

کد خبر 27995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک