افتتاح و واگذاری ۱۰ واحد روستایی مددجویان بهزیستی کرمانشاه

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: بهزیستی برای تامین نیازهای مددجویان و توانمندسازی آنان نیازمند همکاری و تعامل همه نهادها و دستگاه های اجرایی است که در این راستا بسیج سازندگی تعامل مثبت و سازنده ای با این سازمان داشته است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمانشاه، آیین افتتاح ۱۰ واحد مسکن روستایی مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، زهره شریفی معاون مشارکت‌های مردمی، مسکن و اشتغال، صفدر مظفری راد رییس اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه و جمعی از مسئولان بسیج سازندگی برگزار شد.

‌ دکتر محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این مراسم، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، گفت: سازمان بهزیستی برای تامین نیازهای مددجویان و توانمندسازی آنان نیازمند همکاری و تعامل همه نهادها و دستگاه های اجرایی است که در این راستا بسیج سازندگی تعامل مثبت و سازنده ای با این سازمان داشته است.

وی ادامه داد: طی تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان بهزیستی کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان بسیج سازندگی مقرر شد که ۷۰ واحد مسکن روستایی برای مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه احداث شود که در حال حاضر ۱۰ واحد آن به همت جهادگران بسیج سازندگی تکمیل و تحویل خانواده ها شد.

این مسئول یادآور شد: برای ساخت این واحدهای روستایی، سازمان بهزیستی ۲۰۰میلیون ریال کمک بلاعوض، بنیاد مسکن ۵۵۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی و ۲۱۰میلیون ریال بلاعوض و سازمان بسیج سازندگی ۱۰۰ میلیون ریال بلاعوض پرداخت کرده است.  

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه افزود: علاوه بر این با همکاری بسیج سازندگی تعمیر ۴۰ واحد مسکونی مددجویان در حال انجام است و در آینده نزدیک نیز چندین واحد مسکونی برای تعدادی از خانوارهای دو معلوله و زنان سرپرست خانوار کلنگ زنی خواهد شد.

کد خبر 26466

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک