تامین مسکن خانوارهای دو معلولیتی و بیشتر در اولویت است

گروه استان‌ها ـ مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: تامین مسکن خانوارهای دو معلولیتی و بیشتر در اولویت است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهزاد ستاری بعدازظهر امروز در سی و دومین جلسه کمیته راهبری استان اظهار داشت: تامین مسکن خانوارهای دو معلولیتی و بیشتر در اولویت است.

گروه استان‌ها ـ مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: تامین مسکن خانوارهای دو معلولیتی و بیشتر در اولویت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهزاد ستاری  در  سی و دومین جلسه کمیته راهبری استان اظهار داشت: تامین مسکن خانوارهای دو معلولیتی و بیشتر در اولویت است.

وی  از جذب 100 درصدی سهمیه استان خبر داد و گفت: خوشبختانه با جذب 80 سهمیه تخصیصی استان، 80 خانوار حداقل دومعلول و بیشتر صاحب سرپناه شده اند که از این تعداد 48 واحد مسکونی تاکنون تحویل خانواده های نیازمندان شده و 32 واحد مسکونی دیگر با میانگین 85 درصد پیشرفت فیزیکی در آینده نزدیک تحویل نیازمندان دو معلول خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با بیان اینکه یکی از مشکلات مددجویان و معلولان زیرپوشش بهزیستی داشتن مسکن مناسب است، افزود:  نسبت به شناسایی خانواده‌های دارای دو معلولیتی و بیشتر اقدام کرده و ضرورت دارد دستگاه‌های همکار مساعدت‌های لازم را در خصوص انجام تعهدات مرتبط طبق تفاهمنامه و قوانین مربوط به تامین مسکن معلولین به عمل آورند.

ستاری تصریح کرد: سازمان بهزیستی در کنار تامین سایر نیازمندی‌های خانواده‌های زیرپوشش با اجرای برنامه‌های متنوع و با استفاده از امکانات خیرین بزرگوار و نهادها و ارگان‌های مختلف نسبت به تامین مسکن مناسب برای خانواده‌های زیرپوشش اقدام می‌کند.

وی کمک‌های خیرین بزرگوار داخل و خارج استان را در تکمیل هرچه سریعتر پروژه‌ها موثر برشمرد و خواستار مشارکت خیرین و واقفان در طرح خانه‌دار کردن نیازمندان فاقد مسکن به ویژه مسکن معلولان شد.

کد خبر 26243

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک