دوره آموزشی تاب‌آوری در قزوین به شکل مجازی برگزار شد

دوره تاب آوری با حضور ۲۰۰ تن از کارشناسان حضور های اجتماعی و بهزیستی به شکل مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان قزوین،معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی قزوین اظهار داشت: دوره آموزشی "تاب آوری" با حضور ۲۰۰ نفر از مسوولان و کارشناسان اداره کل بهزیستی و حوزه های اجتماعی استان قزوین با هدف ارتقای سطح و توان روانی خدمت دهندگان برنامه های امور اجتماعی در تمامی دفاتر به ویژه اورژانس اجتماعی برگزار شد.
پری میرزایی افزود: در این دوره آموزشی بیش از ۱۰۰ تن از کارشناسان آسیب ها و اورژانس اجتماعی و همچنین ۴۰ کارشناس حوزه خانواده و زنان، ۱۵ کارشناس حوزه شبه خانواده و ۱۵ کارشناس حوزه کودکان و نوجوانان شرکت کردند.
این مسوول اضافه کرد: نزدیک به ۳۵۰ کارشناس اجتماعی شامل کارشناسان مراکز دولتی و غیر دولتی و کارشناسان امور آسیب دیدگان اجتماعی و اورژانس اجتماعی، امور شبه خانواده، خانواده و زنان و همچنین امور کودکان و نوجوانان در استان قزوین فعالیت می کنند.
معاون اجتماعی بهزیستی استان قزوین با اشاره به اینکه تاب آوری در کمک به حل بحران های اجتماعی نقش عمده ای ایفا می کند،اظهار داشت: شناخته شده ترین عاملی که با تاب آوری اجتماعی رابطه معکوس دارد آسیب پذیری اجتماعی است که به همین دلیل اداره کل بهزیستی استان قزوین در این موضوع برنامه های ویژه ای تدارک دیده است

کد خبر 25936

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک