شهرقدس|برپایی شورای اداری شهرستان با محوریت اشتغال

نشست شورای اداری شهرستان قدس در خصوص اشتغال برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، این نشست به ریاست لیلا واثقی فرماندار قدس، با حضور حسین حق‌وردی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، حجت السلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه، مجید کاویانی دادستان عمومی و انقلاب، حسین حبیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پروین یاری زاده رئیس بهزیستی و با حضور دیگر مسئولین در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شهرک عزیزی برگزار شد.

فرماندار شهرستان قدس در خصوص بهره‌برداری بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهید قاسم سلیمانی، افزود: تجهیزات بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان توسط وزارت بهداشت و درمان خریداری شده و هم‌اکنون این بیمارستان در مرحله تست زیرساخت‌های آن می باشد. 

وی پیرامون ثبت اطلاعات دستگاه‌های اجرایی در سامانه رصد و اشتغال، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان نسبت به ثبت کامل اطلاعات مربوطه در سامانه رصد و اشتغال اقدامات لازم را انجام داده همچنین در تلاش هستیم روند دریافت تسهیلات مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، ایثارگران و خانواده‌های شهدا را تسریع دهیم. 

لیلا واثقی با تاکید براشتغال معتادین بهبودیافته و مهارت‌آموزی در شهرستان، گفت: در خصوص مبارزه با مواد مخدر جلسات متعددی گذاشته شد که موضوع مهارت‌آموزی و اشتغال معتادین بهبودیافته در اولویت قرار گرفت، همچنین به منظور تکریم ارباب رجوع هر هفته ملاقات مردمی را خواهیم داشت و همه ادارات شهرستان ملزم به برگزاری آن هستند. 
 
نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفع محرومیت شهرستان، اظهار داشت: به منظور رفع محرومیت شهرستان دستگاه‌های اجرائی باید انسجام و همکاری بیشتری در این زمینه داشته باشند.

حجت السلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرقدس در خصوص ارتقا شهرستان در حوزه‌های مختلف، گفت: مسئولین شهرستانی می‌بایست همواره با مردم در ارتباط باشند و تلاش خود را در راستای حل مشکلات به منظور ارتقا شهرستان در حوزه‌های مختلف به کار گیرندامام جمعه شهرستان قدس با اشاره به افزایش سرانه‌های فرهنگی و هنری منطقه محروم شهرک عزیزی، عنوان کرد: به منظورافزایش سرانه‌های فرهنگی و هنری منطقه محروم شهرک عزیزی با کمک خیرین، مسجد، پایگاه بسیج و کانون فرهنگی  را در این منطقه احداث خواهیم کرد.

مجید کاویانی دادستان عمومی و انقلاب شهرقدس، اظهار داشت: به منظور ارتقا کیفیت زندگی مردم پیشنهاد می‌کنم در کنار ارائه خدمات از استحکام محل سکونت افراد اطمینان حاصل شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرقدس در پایان پیرامون حفظ اموال عمومی مربوط به ادارت، گفت: در راستای حفظ اموال عمومی مربوط به ادارت، استحکامات لازم توسط دستگاه‌های اجرائی انجام شود و در صورت از بین رفتن اموال عمومی ناشی از اهمال و سهل‌انگاری برخورد خواهد شد.

کد خبر 25893

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک