نشست صمیمی مدیر کل بهزیستی مازندران با انجمن ها و سمن های معلولین استان

دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران در راستای بررسی و رفع مشکلات جامعه هدف سازمان بهزیستی با انجمن های معلولین و سمن ها دیدار و گفتگوکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران دکتر گوهردهی با تاکید بر استفاده از ظرفیتهای گوناگون انجمن های مردم نهاد برای تقویت خدمات رسانی به معلولین گفت:  رفع چالش ها و محدودیت های موجود نیاز به همکاری و روابط بین بخشی دارد که کامل کننده این مثلث  مردم و جامعه معلولین می باشند که باید توسط خود توانخواهان مشارکت طلبی و مطالبه گری صورت پذیرد.
وی با تاکید بر اهمیت فعالیت سمن ها و انجمن های مردم نهاد بعنوان پل ارتباطی مردم و دولت افزود: ضروریست شرایطی فراهم شود تا سمن ها با سهولت بیشتری به فعالیت بپردازند و از طریق جذب وجلب مشارکت های مردمی در جهت ارتقا سطح کیفی زندگی گروه های هدف گام بردارند.
گفتنی است  در این جلسه بررسی نقش تشکل های غیر دولتی در ایجاد فرصت های مناسب و پیگیری امور مربوط به مسائلی از جمله آگاه سازی ، آموزش فرهنگی، اجتماعی و حمایت از طرح های مناسب سازی از جامعه معلولین در بحث مبلمان ، فضای شهری و نیازهای جامعه توان یابان جهت حضور فعال در جامعه و دسترس پذیری مطرح شد که مدیر کل بهزیستی مازندران دستورات لازم برای پیگیری این امور را صادر نمود..

مدیر کل بهزیستی مازندران نیز با اشاره به برگزاری همایش شهرداران در استانداری و جلسه با هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان از پیگیری ها در خصوص رعایت مناسب سازی در استان بعنوان یکی از مهمترین دغدغه های بهزیستی مازندران یاد کرد.
وی همچنین بر رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ابلاغی برای حفظ سلامتی جامعه معلولین و مصونیت از ابتلا به ویروس کرونا تاکید کرد.

کد خبر 25888

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک