۳۲ میلیارد ریال مشارکت‌های مردمی در بهزیستی قزوین جذب شد

مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: جذب ۳۲ میلیارد و ۶۲۱ میلیون ریال مشارکت‌های مردمی در ۶ ماه نخست سال جاری در مراکز دولتی و غیردولتی بهزیستی استان قزوین به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان قزوین،علیرضا وارثی اظهار داشت: در نیمه نخست سال جاری، اقدامات متعددی برنامه ریزی و اجرا شد تا بتوانیم مشارکت‌های مردمی را در زمینه امور بهزیستی افزایش داده و در نتیجه آن خدمات بیشتری را به افراد تحت پوشش ارایه دهیم.
مدیر کل بهزیستی استان قزوین افزود: در این مدت، در مراکز دولتی ۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال به صورت نقدی، ۱۲ میلیارد و ۶۹۶ میلیون ریال غیر نقدی، ۱۶۶ میلیون ریال ارایه خدمات و در مجموع ۱۵ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال جمع آوری شده است.
وی گفت: در مراکز غیر دولتی وابسته به اداره کل بهزیستی،جذب ۶ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال به صورت نقدی، ۱۰ میلیارد و ۲۹۱ میلیون ریال غیر نقدی،  ۶۵۰ میلیون ریال ارایه خدمات و در مجموع ۱۷ میلیارد و ۵۹۹ میلیون ریال مشارکت‌های مردمی به ثبت رسیده است.
این مسوول با اشاره به دیگر فعالیت‌های مشارکت‌های مردمی در استان، اضافه کرد: یکی از طرح‌های مهمی که در زمینه فعالیت‌های خیران در بهزیستی استان قزوین انجام می‌شود، طرح حامی است که ۲۸۳ فرزند را تحت پوشش قرار می‌دهد و ارزش ریالی آن در مدت ذکر شده،  ۶۸۸ میلیون ریال بوده است.
وارثی اظهار داشت: تامین اقلام ضروری زندگی مددجویان از سوی موسسه خیریه مدرسی یکی دیگر از مشارکت‌های مردمی است که ۱۰ مددجوی تحت پوشش اداره کل بهزیستی شهرستان قزوین را تحت پوشش قرار می‌دهد و ارزش ریالی آن ۶۰۰ میلیون ریال بوده است.
مدیر کل بهزیستی استان قزوین افزود: یک میلیارد و ۸۸۶ میلیون ریال در دهه ولایت و یک میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال هم به عنوان فطریه از سوی مردم در ۶ ماه نخست امسال جذب شده است.

کد خبر 25119

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک