نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به پویش پازل ایران همدل پیوست

حجه الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز با پیوستن به پویش پازل همدلی، اظهار امیدواری کرد با مشارکت آحاد جامعه در انواع طرح های خیرخواهانه و نوع دوستانه، شاهد برخورداری کودکان و نوجوانان خانواده های کم برخوردار از امکانات آموزشی برای کودکان لازم التعلیم تحت پوشش بهزیستی ، کمیته امداد و دیگر موسسات واقعی خیریه باشیم.

وی افزود: لازم است با تدارک بسیج امکانات از ناحیه دولتمردان  و به همت خیران و نیکوکاران و با همدلی و همراهی مردم فهیم، دورنمای روشنی از آموزش، تربیت و  مهارت آموزی را بصورت علمی و عملی در این قشر از جامعه، شاهد باشیم.
 
امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه، هرگونه طرح، برنامه و حرکت های مرتبط با آموزش، تربیت و مهارت آموزی کودکان و نوجوانان همگام با آموزه های دینی، قابل تحسین است، خاطرنشان کرد تا با اجرای مناسب و مطلوب پویش پازل همدلی و تداوم طرح های دیگر متناسب، موانع موجود بر سر راه آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان برداشته شود.
 
 وی افزود: مطمئن هستم با اراده دست اندرکاران ذیربط و به اهتمام خیران و نیکوکاران شریف و فهیم استان، با افتخار  می توانیم در کوتاه مدت ، به شهر و استانی عاری از خانواده های کودکان و نوجوانان بازمانده از تحصیل دست یابیم.
 
امام جمعه تبریز تاکید کرد: هیچ کودک و نوجوانی ، در هیچ جایی از میهن اسلامی، نباید به جهت عدم توانایی و نیازمندی، از چرخه نظام آموزش به دور باشد.
 
لازم به ذکر است: کمپین پازل همدلی، بزرگ ترین چیدمان مهربانی، با شعار " قطره قطره جمع گردد    همدلی معنا شود " توسط بهزیستی آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در راستای پویش ایران همدل،  با هدف تامین لوازم التحریر مورد نیاز کودکان و دانش آموزان تحت پوشش اجرا می شود.

کد خبر 25000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک