بخشش اجاره بهاءِ مهدهای کودک در روزهای کرونایی کلید خورد

سرپرست اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری گفت: بعد از راه اندازی پویش همدلی در کمتر از چهار روز، پنج نفر از خیرین استان به این پویش پیوستند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری"معصومه محمدی"افزود : با ابلاغ مصوبات ستاد مبارزه با کروناویروس و تعطیلی مهدهای کودک، با توجه به اینکه مهدهای کودک تنها مراکز روزانه تحت نظارت هستند که خصوصی اداره می شوند و یارانه به ایشان تعلق نمی گیرد؛ مدیران این مراکز با آسیب‌ زیادی روبرو شدند.

سرپرست اداره کل بهزیستی استان افزود : بنا بر بخشنامه سازمان بهزیستی کشور اقدام به برگزاری پویش همدلی با هدف کمک به 340 مهد های کودک خسارت دیده استان نمودیم و بدین منظوراز تمام مالکان مهد های کودک استان درخواست کردیم با پیوستن به پویش همدلی در این امر خدا پسندانه مشارکت نمایند.

محمدی با اشاره به اینکه در این پویش مالکان نیکوکار مقداری از اجاره را می بخشند، افزود:  با اجرای این پویش ظرف مدت کوتاهی، پنج نفر از مالکان مهدهای کودک تمام و یا قسمتی از اجاره ساختمان مهد کودک را بخشیدن.

وی افزود:  خانم رویا ترابی، حسین عسگری، رسول بی غم، نصرت الله قربانی و فیض الله منصوری از خیرین و مالکان  مهدهای کودکی بودند که تا کنون به این پویش پیوستند و با بخشش تمام و یا قسمتی از اجاره مهد به عنوان حامی کودک معرفی شدند و بعد از شکست کرونا با اهداء نشان «حامی کودک» و لوح تقدیر از اهتمام و بذل محبت این مالکین دلسوز قدردانی خواهد شد.

کد خبر 16121

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک