نحوه بروز رسانی سایت بهزیستی استان مشخص شد.

روابط عمومی بهزیستی استان در راستای تقویت و بهبود اطلاع رسانی و توجه به آشنایی اذهان عمومی با فعالیت های این اداره کل ازسویی و ازسوی دیگر توجه به خدمت رسانی مطلوب به مراجعین به سایت، طبق دستورالعمل ذیل سایت بهزیستی استان را به روزرسانی خواهد کرد .

بند1 اخبار

 با توجه به ماموریتها و فعالیت های متنوع بهزیستی و لزوم اطلاع رسانی خدمات ،کلیه اخبارمربوط در زمینه اطلاع رسانی ،آموزشی ،شرح رویدادها و...... به صورت روزانه از طریق روابط عمومی اطلاع یابی شده و پس از تهیه خبر  در سایت بارگذاری می شود

بند 2 بخشنامه ها و اطلاعیه ها 

کلیه بخشنامه ها و اطلاعیه های سازمان بر روی سایت قرار دارد و  در صورت تغییر،  بخشنامه جدید از سوی دفتر روابط عمومی  سازمان بهزیستی کشور بروز رسانی و کنترل می گردد.

بند 3مراکز دولتی

کلیه آدرس ها و شماره تلفن مراکز تحت نظارت بهزیستی استان در سایت درج گردیده و در صورت تغییر اطلاعات جدید بروزرسانی می گردد.

بند 4 روسا

در صورت صدور ابلاغ یا حکم جدید از سوی مدیرکل بهزیستی استان مشخصات روسای جدید در بخش راهنمای تماس درج گردیده و تغییرات با دریافت ابلاغ انتصابات صورت می پذیرد.

بند 5 لینک ها

لینک های سایت بهزیستی بصورت هفتگی مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت وجود لینک شکسته بلافاصله تغییرات اعمال گردیده و لینک ها اصلاح می گردد.

بند 6 فرایندها

به منظور تحقق بند 1 سیاست های کلی نظام ابلاغی مقام معظم رهبری و اجرای ماده 36 قانون مدیریت خدمات کشوری و برنامه توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی دستور العمل اصلاح فرایندها و روش های انجام کار به ترتیب هر معاونت و واحد تفکیک و در سایت بهزیستی در قسمت قوانین درج گردیده است. این اصلاح فرایند هر 6 ماه یکبار توسط سازمان بهزیستی کشور به استانها ابلاغ و پس از دریافت فایل مربوطه از واحد تحول اداری بلافاصله ویرایش صورت پذیرفته و به روز رسانی می گردد.

روابط عمومی بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری

کد خبر 16034

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک