اصفهان| بهره برداری از 248 طرح اشتغال مددجویی

مدیر روابط اداره کل بهزیستی استان اصفهان از آغاز برنامه ‏های هفته گرامیداشت سی و نهمین سالروز تاسیس سازمان بهزیستی با شعار «به زیستن در گام ‏دوم؛ شفافیت، توانمندسازی، ارتقای سلامت اجتماعی» از ۲۲ تا ۲8 تیرماه خبر داد.‏

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، «محمدرضا عسکریان زاده» مدیر روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان ابراز داشت: علاوه بر نشست مطبوعاتی مدیر کل و معاونین بهزیستی استان، بهزیستی استان در این هفته از 403 طرح بهره برداری می کند.

عسکریان زاده گفت: افتتاح 6 کلینیک اجتماعی، افتتاح 8 مرکز مشاوره، بهره برداری از 132 مسکن و 248 طرح اشتغال مددجویی شهرستانی با حضور مدیر کل و معاونین بهزیستی استان، از مهمترین این طرح ها است.

مدیر روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان ابراز داشت: افتتاح یک مرکز توانبخشی استان همزمان با مراسم افتتاح ۵۶ پروژه ‏کشوری به صورت ویدئو کنفرانس، همایش ‏دوچرخه سواری کارکنان مرد بهزیستی استان در برنامه «هر هفته هم رکابی » با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان در حاشیه رودخانه زاینده رود، برنامه های متنوع استانی و شهرستانی از قبیل همایش های مختلف، از دیگر برنامه های بهزیستی استان در این هفته می باشد.

عسکریان زاده در پایان گفت: غبار روبی مزار شهدا، حضور معاونین بهزیستی استان و روسای بهزیستی شهرستان ها به عنوان سخنران پیش از خطبه در نماز جمعه، استقرار تیم های اورژانس و میز معرفی خدمات بهزیستی در نماز جمعه و مراکز عمومی پرتردد، حضور مدیران و کارشناسان بهزیستی در برنامه های تلویزیونی و رادیویی، تبلیغات محیطی، نصب بنرهای آگاهی بخش در سطح شهرها و مراکز شهرستان ها و ....  از جمله برنامه های خبری و رسانه ای پیش بینی شده بهزیستی اصفهان به مناسبت سی و نهمین سالروز تاسیس سازمان بهزیستی است.

کد خبر 1509

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک