مرکزی| افتتاح ۲۵ پروژه عمرانی همزمان با هفته بهزیستی در استان مرکزی

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با بیان اینکه بیش از ۲۵ پروژه عمرانی در هفته بهزیستی در استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد؛ برنامه‌های هفته بهزیستی در استان را اعلام کرد.

امینی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی  با اشاره به فرارسیدن هفته بهزیستی اظهار داشت: از 22 تا 28 تیرماه به عنوان هفته بهزیستی نامگذاری شده که امسال شعار این هفته تحت عنوان بهزیستی  در گام دوم، شفافیت و توانمندسازی، ارتقای سلامت اجتماعی انتخاب شده که به همین مناسبت در هفته بهزیستی ضمن اجرای برنامه‌های مختلف  ۲۵ پروژه نیز افتتاح می‌شود.

وی افزود: در این هفته در شهرهای مختلف استان برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده است به طوری که در شهرستان اراک 14 واحد مسکونی مددجویی، تجمیع کارگاه خیاطی گروه همیار، گروه همیار عکاسی، کمپ ترک اعتیاد برگزیدگان زندگی دوباره، کمپ ترک اعتیاد طلوع خورشید آزادی، کارگاه شیرینی پزی نوین، مرکز شماره 2 کودکان کار و خیابانی  افتتاح می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با اشاره به پروژه‌های در نظر گرفته شده در هفته بهزیستی در شهرهای مختلف استان مرکزی گفت:  راه‌اندازی کارگاه خیاطی شرکت تعاونی فراگیر معلولین شهرستان خمین و موسسه پیشگیری بیکران امید در دلیجان، مجتمع خدمات بهزیستی مهاجران، دامداری صنعتی و یک واحد منزل  مسکونی دو معلوله در شهرستان شازند نیز در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد.

امینی اضافه کرد: در تفرش مرکز توانبخشی ذهنی فروغ مهر کوثر، در فراهان مسکن دو معلوله، در خنداب روستا مهد ستاره‌های اینده دهنو، در کمیجان کلینیک مددکاری اجتماعی پویش، در ساوه  موسسه غیرانتفاعی پایدار میثاق مهر ساوه، مرکز مشاوره تخصصی راز، گروه همیار شایان مهر ودر محلات مهد کودک شهری، مجتمع خدمات بهزیستی، گلخانه  و در زرندیه افتتاح مسکن مددجویی افتتاح می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با اشاره به برنامه‌های مختلف هفته بهزیستی استان مرکزی گفت: در این ایام برای روزهای مختلف برنامه‌هایی همچون  جشن جهت بازنشستگان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، دیدار با مددجویان، برگزاری تتاتر خیابانی، شرکت گروهی در نماز جمعه و سخنرانی قبل از خطبه‌ها، غبارروبی مزار شهدا در نظر گرفته شده است.

امینی بیان کرد: افتتاح نمایشگاه، برگزاری مسابقات مختلف، ارائه خدمات توان‌بخشی و مشاوره بهزیستی شامل خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی و مشاوره، دیدار با استاندار مرکزی، اردوی بانوان و استقرار طرح شمیم خدمت در محل مصلی نماز جمعه از دیگر برنامه‌های این هفته است.

افتتاح مراکز توانبخشی سراسر کشور با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور از طریق ویدیوکنفرانس انجام می‌شود.

کد خبر 1439

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک