افزایش ۲۹ درصدی شهریه‌ مهدهای کودک/ دریافت شهریه جدید از ابتدای مرداد ماه

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از افزایش ۲۹ درصدی شهریه‌ مهدهای کودک خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مهدهای کودک در سراسر کشور از ابتدای مرداد ماه مجاز به دریافت شهریه جدید هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل به نقل از تسنیم، «حبیب‌الله مسعودی‌فرید» معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور درباره میزان شهریه‌های جدید مهدهای کودک در سال جاری، گفت: افزایش ۲۹ درصدی از سوی ستاد تنظیم بازار تعیین شده است که این رقم به استان‌های مختلف اعلام شده است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور،  تصریح کرد: در همین رابطه، کارگروه استانی ویژه تعیین شهریه مهدهای کودک در هر استان تشکیل خواهد شد و در ارتباط با میزان شهریه مهدهای کودک اعلام نظر خواهد کرد که البته سقف افزایش شهریه ۲۹‌ درصد است اما احتمال دارد در برخی از استان‌ها با توجه به شرایط این رقم ۱۸ یا ۲۰ درصد افزایش یابد.

وی، ادامه داد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته طی چند روز آینده کارگروه استانی با حضور نماینده بهزیستی، مهدهای کودک و سازمان حمایت مصرف‌کننده تشکیل جلسه خواهند داد و در میزان افزایش شهریه در استان مدنظر خود را اعلام می‌کنند که پس از آن ستاد سازمان بهزیستی کشور در این زمینه اقدام و دستورالعمل افزایش شهریه مهدهای کودک را ابلاغ خواهد کرد.

مسعودی‌فرید، افزود: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مهدهای کودک در سراسر کشور از ابتدای مرداد ماه مجاز به دریافت شهریه جدید هستند همچنین شهریه فوق‌برنامه‌های مهدهای کودک از اول مرداد اضافه خواهد شد که رقم آن نیز بر اساس شرایط مهدکودک خواهد بود.

وی در پایان یادآور شد: در حال حاضر بر اساس آخرین آمار بیش از ۱۵‌ هزار مهدکودک در روستاها و شهرها فعال هستند.

کد خبر 1276

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =