• یادو خاطر شهدای حادثه تروریستی هفتم تیرماه و سالروزشهادت بنیانگذار سازمان بهزیستی گرامی باد

  یادو خاطر شهدای حادثه تروریستی هفتم تیرماه و سالروزشهادت بنیانگذار سازمان بهزیستی گرامی باد

  زندگی در کنار انسان‌های والایی که قدر لحظه لحظه عمر خود را می‌شناسند و هیچ گوهری را چون زمانی که برای خدمت به مردم در اختیارشان قرار گرفته است، ارزشمند نمی‌دانند فرصت والایی است که نصیب هر فردی نمی‌شود. اکنون بهزیستی بعد از سه دهه همچنان میراث‌دار اهداف شهید دکتر فیاض‌بخش اسطوره‌ای که همگان را در مسیر رشد فکری و اعتقادی غلتاند، است

 • توطئه نافرجام/ دلنوشته ای به بهانه بزرگداشت هفتم تیر

  توطئه نافرجام/ دلنوشته ای به بهانه بزرگداشت هفتم تیر

  سیدجلال ساداتیان از مدیران وقت سازمان بهزیستی کشور و از یاران شهید بهشتی و شهید فیاض بخش و جانباز فاجعه تروریستی هفتم تیر یادداشتی را به مناسبت فرارسیدن این ایام در اختیار روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی قرار داد. متن این یادداشت بدین شرح است:

 • گفتگو با فرزند شهید فیاض بخش موسس سازمان بهزیستی

  احمد فیاض‌بخش:

  گفتگو با فرزند شهید فیاض بخش موسس سازمان بهزیستی

  هفتم تیر سالگرد شهادت دکتر محمدعلی فیاض بخش و همچنین در آستانه سالروز تاسیس سازمان بهزیستی کشور به پیشنهاد شهید بزرگوار فرصت مغتنمی بود تا با احمد فیاض بخش فرزند ارشد شهید بزرگوار به گفتگو نشستیم.

 • شهید دکتر محمدعلی فیاض‌بخش؛ مردی بی‌همتا که با فقرا نفس می‌کشید

  شهید دکتر محمدعلی فیاض‌بخش؛ مردی بی‌همتا که با فقرا نفس می‌کشید

  زندگی در کنار انسان‌های والایی که قدر لحظه لحظه عمر خود را می‌شناسند و هیچ گوهری را چون زمانی که برای خدمت به مردم در اختیارشان قرار گرفته است، ارزشمند نمی‌دانند فرصت والایی است که نصیب هر فردی نمی‌شود. اکنون بهزیستی بعد از سه دهه همچنان میراث‌دار اهداف شهید دکتر فیاض‌بخش اسطوره‌ای که همگان را در مسیر رشد فکری و اعتقادی غلتاند، است.