banner-behzisti
سه‌شنبه 6 فروردين 1398   09:13:49
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/12/4 شنبهبازدید معاون رییس جمهور از مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی کرمانشاه

خدمات بهزیستی در مراکز اورژانس اجتماعی قابل توجه است/در تلاشیم مشکلات نیروهای اورژانس اجتماعی را برطرف کنیم

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر خود به کرمانشاه از مرکز اورژانس اجتماعی(123)، مرکز مشاوره 1480،خانه سلامت زنان و خانه امن زنان تحت نظارت بهزیستی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از کرمانشاه؛" معصومه ابتکار" معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده چهارم اسفندماه  جاری در سفر خود به کرمانشاه از مرکز اورژانس اجتماعی(123)، مرکز مشاوره 1480،خانه سلامت زنان و خانه امن زنان تحت نظارت بهزیستی بازدید کرد.

وی در این بازدید گفت: بر اساس قانون سازمان بهزیستی مکلف به راه اندازی مراکز اورژانس اجتماعی در شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر است که تاکنون این امر به خوبی محقق شده و اقدامات خوبی صورت گرفته است.

ابتکار با اشاره به وضعیت خوب استان کرمانشاه در تجهیز مراکز اورژانس اجتماعی، گفت: تعداد مراکز، آمبولانس‌های اورژانس اجتماعی، آگاهی و آشنایی مردم نسبت خدمات ارائه شده توسط اورژانس اجتماعی قابل توجه است که باید استمرار پیدا کند.

وی همچنین از حمایت های دفتر معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از اورژانس اجتماعی و اقدامات صورت گرفته در این زمینه خبر داد و افزود: در تلاشیم مشکلات استخدامی نیروهای اورژانس اجتماعی را برطرف کنیم و در تشویق و توان افزایی کارشناسان و مددکاران سهمی داشته باشیم.

این مسئول از حمایت های دفتر معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از اورژانس اجتماعی و اقدامات صورت گرفته در این زمینه خبر داد و افزود: در تلاشیم مشکلات استخدامی نیروهای اورژانس اجتماعی را برطرف کنیم و در تشویق و توان افزایی کارشناسان و مددکاران سهمی داشته باشیم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در ادامه به توجه به مسائل و مشکلات مناطق حاشیه‌ای شهرها اشاره داشت و از راه اندازی دفاتر تسهیل‌گری با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شورای اجتماعی کشور خبر داد.

ابتکار از اجرای طرح ارتقای تاب‌آوری اجتماعی در هشت استان کشور از جمله کرمانشاه به منظور توان افزایی جوامع در معرض آسیب و شناسایی توانمندی های اجتماعی افراد این مناطق برای مقابله با آسیب های اجتماعی خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: برای اجرای طرح ارتقای تاب آوری اجتماعی در هر استان اعتبار خاصی در نظر گرفته شده که این اعتبار در کرمانشاه بیش از دو برابر به دلیل زلزله رخ داده و آسیب های پس از آن بوده است.

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل
.
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4357884
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18164884 تعداد بازديد زيرپورتال: 5002607 اين زيرپورتال امروز: 2597 سایت در امروز: 8364 اين صفحه امروز: 2254