banner-behzisti
يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   09:51:52
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
آخرین اخبار
1397/11/9 سه‌شنبهرییس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با نخبگان بهزیستی عنوان کرد:

تسهیلگر «به زیستن» برای همه مردم ایران باشیم

دیدار صمیمانه فرزندان نخبه سازمان بهزیستی با معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی،بعد از ظهر روز سه شنبه نهم بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات ستاد بهزیستی کشور صورت گرفت.

به ​​گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل؛این جلسه با حضور«وحید قبادی دانا» رییس،«حبیب الله مسعودی فرید»معاون امور اجتماعی و «محمد نفریه» مدیرکل امور کودکان و نوجوانان بهزیستی و همچنین فرزندان نخبه سازمان بهزیستی از سراسر کشور برپا شد.
 
«قبادی دانا» با ذکر این موضوع که تمامی فرزندان بهزیستی،خواهران و برادران بزرگتر و یا کوچکتر وی هستند،گفت: امروز دست یاری خود را به سوی همه شما خواهران و برادران عزیزم دراز می کنم و از شما می خواهم من و تمامی مجموعه بهزیستی را یاری کنید تا با ایجاد اشتغال،مسیرهای ازدواج و دستیابی به زندگی بهتر؛تسهیلگر به زیستن برای همه مردم ایران باشیم.
 
وی افزود: هر یک از شما با بهره گیری از تخصص و تبحری که دارید و البته در چارچوب قوانین و برنامه ششم توسعه، زمینه های حضور خود را در تصمیم سازی ها،تصمیم گیری ها،سیاستگذاری ها و تصدی گری ها شناسایی کنید و همچنین با تجربه ارزشمندی  که از لمس مشکلات در زندگی خود داشته اید،یاری رسان ما باشید.
 
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در خصوص تشکیل «شورای نخبگان» گفت:تشکیل «شورای مشاورین نخبه»در هر یک از استان های کشور قابلیت اجرایی شدن دارد. همچنین اگر «مجمع نخبگان بهزیستی»در سطح کشور و به صورت انتخاباتی شکل گیرد،ارتباط هر چه بیشتر با فعالیت های سازمان و ورود به حوزه های مدیریتی بهزیستی در استان ها آسان تر می شود و می توانید از این طریق با ایجاد شبکه در سطح کشور باقی خواهران و برادران خود را نیز مرتبط کنید.
 
«قبادی دانا» همچنین از تصویب مبلغ 1500میلیارد تومان به عنوان تسهیلات اشتغال جامعه هدف،در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی خبر داد و افزود: در زمینه کارآفرینی و اشتغال گروه های هدف در همه مراحل استعداد یابی،حمایت های حقوقی،فعالیت های کمک آموزشی و...از شما می خواهم که جزو خیرین باشید و با استفاده از تجارب پیشکسوتان در این راه تلاش کنید.
 
رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین از تمامی نخبگان حاضر در خواست کرد تا با حضور در مراکز شبه خانواده، ارتباط موثر با خواهران و برادران کوچک خود در این مراکز  برقرار کنند وبا معرفی خود به عنوان نخبگان بهزیستی اشتیاق،امید و انگیزه مضاعف برای تلاش بیشتر را در آنان تقویت نمایند. 

منبع خبر: روابط عمومی و امور بین‌الملل
.
عكس هاي مرتبط :
آخرین اخبار
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4549386
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18935472 تعداد بازديد زيرپورتال: 5228608 اين زيرپورتال امروز: 2890 سایت در امروز: 9368 اين صفحه امروز: 2432