تیم فوتسال موسسه خیریه چهارده معصوم (ع) در جام رمضان رتبه برتررابه خود اختصاص داد.

مراسم تجلیل از تیم فوتسال موسسه خیریه چهارده معصوم علیهم السلام در جام رمضان با حضور مدیرکل و معاون امور اجتماعی بهزیستی ، مدیرعامل موسسه و اعضای تیم مذکور در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد .

در این نشست نصراله زاده مدیرعامل موسسه خیریه چهارده معصوم (ع) اردبیل ضمن قدردانی از تلاشها و حمایتهای مجموعه بهزیستی نسبت به اهداف موسسه و در راس آنها کودکان بی سرپرست گفت: سازمان بهزیستی در راستای ارائه خدمات خود طیف وسیعی از افراد جامعه هدف را مورد حمایت قرارمی دهد که اجر اخروی آنها نزد پروردگار متعال محفوظ بوده و ثواب الهی نصیب خدمت گذاران این مجموعه قرارگرفته است.

نصراله زاده در ادامه گزارشی از روند فعالیتهای صورت گرفته از طریق این موسسه در قبال نیازمندان و افراد تحت حمایت ارائه کرد و گفت: حمایت کامل از کودکان کار و خیابانی ، رفع نیازهای خانواده کودکان ، توجه جدی به اشتغال ، توانمند سازی خانواده ها و کمک به کسب استقلال فردی و عزت نفس نیازمندان ، اهتمام جدی به امر ورزش و حفظ روحیه و نشاط کودکان ، ایجاد حمایت از طریق درخت آرزوها و در کنار آنها بیمه عمر این عزیزان بخشی از اقدامات این موسسه هستند.

وی همچنین از راه اندازی دفتر بیمه مهربانی با همکاری بیمه ایران (امید مشاور) وموسسه خیریه چهارده معصوم (ع) در سطح استان ودر آینده نزدیک خبر داد.

در ادامه دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان هم با تقدیر از اقدامات خوب و قابل تحسین موسسه خیریه چهارده معصوم و عوامل این مجموعه نسبت به نیازمندان اظهار داشت : همه ما در قابل مسائل اجتماعی و رفع کمبودهای عاطفی دارای مسئولیت هستیم .

مدیرکل بهزیستی استان با عنوان اینکه همه بایستی حس نوع دوستی ، همراهی و همدلی را در نهاد خود تقویت کنیم افزود: همدلی و مشایعت با نیازمندان و رفع خلاها و کمبودهای آنان از جمله کارهای پسندیده و اخروی است .

دکتر ستاری همچنین با اظهار اینکه درمسائل اجتماعی آموزشهای مستقیم کارآیی خود را به سمت مشارکت یابی و هدایت امور توسط فرد داده است گفت: بهتر است در جلب و حمایت از اقشار محروم از ظرفیتها و پتانسیل خیرین و نیکوکاران متعهد بیشترین بهره را بجوییم.

ایشان در رابطه با امر ورزش هم گفت: امروز بحث ورزش به یک امر کاملاً سفارش شده و مورد تایید اسلام واقع شده است فلذا توجه به مساله ورزش امری واجب و ضروری است و بهتر اینکه عایدات حاصل ازآن صرف کارهای خداپسندانه خصوصاً حمایت از کودکان کار وخیابانی شود .

افزودنی است در این نشست از اعضای تیم فوتسال موسسه خیریه چهارده معصوم (ع) که در جام رومضان موفق به کسب رتبه نخست این بخش از مسابقات شده بودن با اهداء لوح سپاس و هدایای نقدی قدردانی بعمل آمد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =