2754

مسائل ومشکلات متعدد اجتماعی الویت اول مسئولین وکارکنان بهزیستی به عنوان پرچمداران خدمات اجتماعی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان مراسم تقدیر از زحمات رییس بهزیستی شهرستان بافت ومعرفی رییس جدید این اداره با حضور مدیر کل بهزیستی ، فرمانداروکارکنان اداره بهزیستی شهرستان بافت برگزار شد.در این مراسم عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی با ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان بهزیستی بافت از زحمات وتلاشهای ارزشمند خالویی که سر منشا خدمات ارزشمندی در سطح شهرستان بوده اند تقدیر وتشکرنمود .

صادق زاده در ادامه با اشاره به تعدد مسائل اجتماعی جامعه گفت یکی از دغدغه های حال حاضر نظام ودولت مسائل اجتماعی است که باید کارشناسان این حوزه با اطلاعات کامل و به روز در حوزه مسائل اجتماعی فعالیت داشته باشند .

مدیرکل بهزیستی با اشاره به توجه ویژه و دغدغه مقام معظم رهبری نسبت به حوزه مسائل اجتماعی گفت : با توجه به ویژگی خاص شرایط اجتماعی حال حاضر ضمن ارزش گذاشتن به دستاوردها وامکانات خوب موجود باید به کمبودها ومشکلات این حوزه هم توجه واهتمام ویژه داشته باشیم .وی استفاده از شرایط محیطی و منطقه ای برای کاهش آسیب های اجتماعی را مفید خواند و اظهار داشت :باید با ارتقاء دانش و آگاهی ومنطبق نمودن آنها با شرایط روز اجتماعی وفرهنگی وجغرافیایی منطقه خود  به طور مرتب ودائمی مسائل را مدیریت کنیم .

عباس صادق زاده با تقدیر از زحمات خالویی رییس سابق بهزیستی شهرستان بافت  صادقی رییس جدید بهزیستی این شهرستان را معرفی کرده وتوصیه هایی را برای بالا بردن هر چه بیشتر  سطح اثر بخشی خدمات متعدد بهزیستی به کارکنان ورییس جدید ارائه نمود.

در ادامه حمزه جواران فرماندار بافت نیز در این جلسه ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع کارکنان بهزیستی گفت صداقت واخلاص در عملکرد کارکنان این اداره باعث ارائه خدمات ارزشمند به جامعه هدف می شود که بسیار ارزشمند  وقابل تقدیر است .

وی  ابراز امیدواری کرد با حضور رییس جدید در این اداره با بهره مندی ازمدیریت قوی وخلاقانه بهزیستی استان  شاهد تداوم وارتقائ سطح خدمات بهریستی در سطح شهرستان بافت باشیم 

در ادامه مدیر کل بهزیستی وفرماندار شهرستان بافت با اهدا لوح تقدیر وهدایایی از زحمات خالویی در طول مدت تصدی پست ریاست بهزیستی این شهرنان تقدیر نمودند وبا ابلاغ حکم صادقی رییس جدید این اداره برای ایشان ومجموعه بهریستی بافت آرزوی موفقیت وسربلندی نمودند . 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

«« نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.

 • ماشین تولیدکننده کار کودک باید متوقف شود/ صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش خواهم بود

  ماشین تولیدکننده کار کودک باید متوقف شود/ صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش خواهم بود

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یادداشتی همزمان با روز جهانی مبارزه با کار کودک اعلام کرد که ۵۰ درصد کودکان کار را در کشور مهاجران تشکیل می‌دهند و معتقد است، برای حل این مسائل باید سیاستگذاری مشارکتی مدنظر قرار گیرد.