لرستان/ معارفه معاون پشتیبانی

سرپرست دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان بهزیستی کشور گفت: سرلوحه کارهای ما در سازمان باید اخلاق باشد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی لرستان، دکتر نظم‌ده در جلسه شورای اداری کل بهزیستی استان که با حضورمدیر کل بهزیستی ، معاونین، روسای شهرستان‌ها، مسئولین دفاتر وکلیه کارشناسان حوزه مدیریت برگزار شد، اظهار کرد: در جریان سیل فروردین ماه، بهزیستی با کارکنان پرتلاش لرستان روسفید شد و توانست با بسیج امکانات، اقدامات گسترده‌ای انجام دهد.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی کشور قدردان زحمات شما بوده و هست، بیان کرد: تکنولوژی‌هایی در جامعه وجود دارد که می‌توانیم به شکل‌های مختلف از آن استفاده کنیم به طوری که به کرامت، عزت، رضایت از درون خود و ... اضافه شود.

این مسئول اظهار کرد: با توجه به گروه هدف‌ سازمان  بهزیستی باید سرلوحه کارهای ما اخلاق باشد و به‌هیچ وجه نباید اجازه دهیم بی‌اخلاقی شیوع پیدا کند.

نظم ده ادامه داد: همدلی و حمایت از گروه‌های هدف تقویت شود.

سرپرست دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان بهزیستی کشور یادآور شد:  عملکرد بهزیستی لرستان به گونه ای است که در حال حاضر در رده استان‌های مورد قبول و خوب قرار رفته است.

وی با اشاره به تاکید ریاست سازمان مبنی بر حمایت و تقویت مدیریت فعلی بهزیستی استان اضافه کرد: بی شک با ادامه این روند کاری بهزیستی لرستان آینده خوب و درخشانی خواهد داشت.

در ادامه این جلسه "محمد میررضایی" به عنوان معاونت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی لرستان و "مریم اکبری" به عنوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان الیگودرز معرفی شدند.

منبع: بهزیستی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

پربازدیدترین

«« نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.

 • ماشین تولیدکننده کار کودک باید متوقف شود/ صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش خواهم بود

  ماشین تولیدکننده کار کودک باید متوقف شود/ صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش خواهم بود

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یادداشتی همزمان با روز جهانی مبارزه با کار کودک اعلام کرد که ۵۰ درصد کودکان کار را در کشور مهاجران تشکیل می‌دهند و معتقد است، برای حل این مسائل باید سیاستگذاری مشارکتی مدنظر قرار گیرد.