بیش از 17 هزار دانش آموز تحت پوشش بهزستی در سیستان و بلوچستان، چشم انتظار کمک نیکوکاران

مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان با اشاره به وجود بیش از 17 هزار دانش آموز و دانشجو زیر چتر حمایتی این نهاد در استان ،گفت: مشق مهر پویشی ویژه حمایت از دانش آموزان نیازمند تحت پوشش بهزیستی است که از 12 مهرماه آغاز شده و تا 20 مهرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی :

محمدرضا سراوانی عنوان نمود : پویش مردمی مشق مهر، فرصتی برای مهربانی و حرکتی خیرخواهانه با نیت جلب مشارکت های مردمی برای تهیه کیف، کفش، لباس و لوازم التحریر دانش آموزان معلول و محروم و نیازمند است که از چند روز قبل در سراسر کشور کلید خورده است.


وی افزود: در این پویش از مردم خواسته شده با ارائه کمک های نقدی و غیرنقدی ما را در تهیه ملزومات دانش آموزان نیازمند یاری کرده و در این امر خداپسندانه شرکت کنند تا این کمک ها با کمک بهزیستی در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار دانش آموزان نیازمند شناسایی شده قرار بگیرد.

وی با اشاره به ارائه کمک هزینه تحصیلی این نهاد به  8هزار و 648 دانش آموزان فرزند مددجو و 4 هزار و 955 دانشجوی مددجو و فرزند مددجو در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: علاوه بر این، 3هزار و 889 نفر دانش آموز و 348 نفر دانشجوی معلول جسمی حرکتی، ذهنی، بینایی و شنوایی نیز از خدمات بهزیستی بهره مند می شوند.

سراوانی با بیان اینکه این پویش برای دومین سال متوالی از سوی سازمان بهزیستی اجرا می شود، اظهار کرد: خیرین و نیکوکاران می توانند از طریق واریز نقدی به شماره کارت 5029087000513799 نزد بانک توسعه تعاون، شماره حساب 230090734526351 و یا با حضور در کلیه ادارات بهزیستی به شکل غیر نقدی در این امر خیر مشارکت داشته باشند.
کد خبر 4030

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =