گیلان | دیدار دکتر حسین نحوی نژاد با همکاران بازنشسته به مناسبت روز تکریم بازنشستگان

عصر روز پنجم شهریور ماه به مناسبت روز تکریم بازنشستگان در هفته دولت مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد باتفاق جمعی از همکاران با همکاران بازنشسته بهزیستی دیدار و به پاس 30 سال خدمتگراری در این سازمان از آنان قدردانی کردند .

دکتر حسین نحوی نژاد با تاکید بر اینکه بازنشستگان سرمایه های انسانی و سرشار از تجربه و تبحر هستند خاطر نشان کرد: شما علاوه بر سرمایه انسانی جزء سرمایه های اجتماهی ما هم هستید که هم اکنون بعد از سالها بازنشستگی در راه خدمت رسانی و مددکاری گام بر می دارید .

وی افزود : احترام به بازنشتگان در واقع تکریم به یک عمر زحمات خالصانه و خاضعانه آنان به مردم بوده و بهترین سال هایی است که در سنگر خدمت به شهروندان طی شده است.
مدیرکل بهزیستی گیلان دیدار با همکاران بازنشسته و با خبر بودن از احوال آنها وظیفه دینی، اعتقادی و مورد تاکید دین مبین اسلام و یکی از وظایف هر دستگاه یا سازمان به شمار می رود که باید ضمن سرکشی از دوستان و همکاران گذشته، همواره به یاد آنان بوده و در مواقع سختی های احتمالی نیز در کنارشان بود.
همکاران بازنشسته در سخنان خود از همکاران جوان و شاغل را به تلاش و کوشش در جهت اعتلای نام بهزیستی گیلان و رساندن به اهداف عالیه آن توصیه کردند.
آنان همچنین عمل صادقانه و خدمت به مردم را لطف خداوندی دانسته و اظهار داشتند: هر کس که در راه خدا و خدمت به خلق قدمی بردارد، خداوند نیز او را هدایت و حمایت خواهد کرد.

کد خبر 3276

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

خدمات بهزیستی