شورای معاونین هفته دولت

نشست شورای معاونین با دستور کار برنامه ریزی بزرگداشت هفته دولت در اداره کل بهزیستی هرمزگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان در این نشست غلامحسین رنجبر ضمن بر شمردن اهداف سازمان در ارتقای سطح خدمت رسانی به جامعه هدف، تعامل و هماهنگی بیشتر معاونین و حوزه ها و برنامه ریزی هدفمند و کارشناسانه را در تحقق کامل اهداف موثر دانست واذعان داشت : هفته دولت فرصتی مغتنم برای بازتاب موفقیت ها و دستاوردهای دولت و نظام اسلامی است .

مدیر کل بهزیستی هرمزگان گفت : باید با اجرای برنامه ها تعامل نزدیک با مردم که ولی نعمتان ما هستند برای افزایش همدلی و هم افزایی در راه نیل به آرمان های متعالی ملت و توسعه همه جانبه کشور گام برداشت .

در ادامه این نشست ضمن ارائه برنامه های پیشنهادی از سوی هر یک از اعضاء ، برنامه های بزرگداشت اداره کل بهزیستی استان به این مناسبت تدوین شد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان در این نشست غلامحسین رنجبر ضمن بر شمردن اهداف سازمان در ارتقای سطح خدمت رسانی به جامعه هدف، تعامل و هماهنگی بیشتر معاونین و حوزه ها و برنامه ریزی هدفمند و کارشناسانه را در تحقق کامل اهداف موثر دانست واذعان داشت : هفته دولت فرهنگی مغتنم برای بازتاب موفقیت ها و دستاوردهای دولت و نظام اسلامی است .

مدیر کل بهزیستی هرمزگان گفت : باید با اجرای برنامه ها تعامل نزدیک با مردم که ولی نعمتان ما هستند برای افزایش همدلی و هم افزایی در راه نیل به آرمان های متعالی ملت و توسعه همه جانبه کشور گام برداشت .

در ادامه این نشست ضمن ارائه برنامه های پیشنهادی از سوی هر یک از اعضاء ، برنامه های بزرگداشت اداره کل بهزیستی استان به این مناسبت تدوین شد .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.