سلمد۱

 مدیرکل بهزیستی استان گلستان از ثبت بیش از50  مورد درخواست مددجویان بهزیستی گلستان در مرکز سامانه 'سامد' استانداری خبر داد که از این تعداد 33  مورد واجد شرایط تشخیص داده شده و مورد بررسی قرارگرفت.

دکترغفاری صبح امروز سه شنبه 22 مردادماه به اتفاق معاونین این اداره کل با حضور در برنامه ارتباط مردمی «سامد» از ساعت 9 الی 11صبح ، پاسخگوی سئوالات و مشکلات مردم ومددجویان عزیز شدند ،که این عزیزان مشکلات و سوالات خود را در حوزه های مختلف بصورت مستقیم  مطرح نمودند.

  مدیرکل بهزیستی استان با بیان اینکه هدف از این برنامه ، ارتباط بی واسطه و آسان بین مردم و مسئولین می باشد افزود:از مجموع این تماس ها، 33مورد درخواست، واجد شرایط ارائه خدمات تشخیص داده شدند، که بیشترین خدمات درخواستی واجد شرایط، «مساعدت مالی» با 7 مورد و کمترین خدمات درخواستی «جهیزیه»،«بیمه درمانی»،«تسهیلات خودرو»و«تحت پوشش»'هر کدام با یک مورد بوده است که به ترتیب دیگر خدمات درخواستی، تهیه و تعمیر مسکن 6 تماس، لوازم ضروری منزل و لوازم توانبخشی هرکدام 2 مورد و...در این سامانه ثبت شد


مدیر کل بهزیستی گلستان افزود: سامانه سامد یکی از اقدامات موثر دولت یازدهم است که با هدف افزایش ارتباط مستقیم مردم با مسئولین راه اندازی شده تا همه مردم در هر کجا که هستند بتوانند، ایده ها، پیشنهادات، انتقادات، شکایات و درخواست های خود را مطرح و ازمسئولین مطالبه کنند

وی اظهار داشت: در مدت حضور خود در دفتر سامد که صبح امروز انجام شد، به درخواست ها و شکایات بیش از 50 نفر از مددجویان بهزیستی که با این سامانه تماس گرفته بودند، به صورت مستقیم پاسخ داده شد
وی ادامه داد: موارد و مسائل مطرح شده ازسوی مددجویان به دقت پیگیری و اقدامات لازم در حد مقدورات سازمان بهزیستی صورت خواهد پذیرفت

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.