سیدمحمدی

سرپرست امور فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از برگزاری مسابقه «عید تا عید» ویژه پرسنل و کارکنان بهزیستی خبر داد و گفت: علاقمندان تا تاریخ ۳۱ مرداد فرصت دارند تا نسبت به ارسال پاسخنامه خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، حجت‌الاسلام «سیدمهدی سیدمحمدی» سرپرست امور فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از برگزاری مسابقه «عید تا عید» به مناسبت اعیاد مبارک قربان و غدیر خم ویژه پرسنل و کارکنان بهزیستی خبر داد و گفت: از شرکت‌کنندگان در مسابقه کتابخوانی «شمیم ولایت» ۱۵ نفر به قید قرعه و از مسابقه طرح انتقال پیام غدیر نیز ۱۵ نفر منتخب معرفی و جوایزی به آنها اهداء می‌شود.

سرپرست امور فرهنگی سازمان بهزیستی کشور در پایان یادآور شد: علاقمندان تا تاریخ ۳۱ مرداد فرصت دارند تا نسبت به ارسال پاسخنامه خود به دفتر امور فرهنگی سازمان بهزیستی کشور اقدام کنند.

_ برای شرکت در مسابقه پیام غدیر اینجا کلیک کنید!

_ کتاب «شمیم ولایت» را اینجا ببینید!

_ سوالات مسابقه کتابخوانی «شمیم ولایت» را اینجا ببینید!

_ پاسخنامه مسابقه کتابخوانی «شمیم ولایت» را اینجا ببینید!

منبع: بهزیستی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

آخرین مطالب ستادی و استانی

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.