esf121

به مناسبت سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبر نگار نشستی صمیمی با حضور خبرنگاران و روابط عمومی ادارات شهرستان در محل بهزیستی فریدونشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان فریدونشهر، در این جلسه که هدف آن  تعامل بیشتر بهزیستی و اصحاب خبر بود، « افسانه امیری» رئیس بهزیستی ضمن تبریک روز خبرنگار از اهمیت ویژه آنان و همچنین روابط عمومی ادارات درجهت شناساندن خدمات قابل ارائه به مردم گفت و افزود: شفاف سازی و صداقت مهمترین بخش در انعکاس اخبار بوده و اطلاع رسانی صحیح  بهزیستی را قادر می‌سازد تا قدمهای موثری در فعالیتهای پیشگیرانه، توانبخشی و اجتماعی بردارد.

سپس « طاهره گوگونانی» رابط روابط عمومی بهزیستی ضمن اشاره به 59 وظیفه اصلی بهزیستی، از خبر نگاران و فعالان در عرصه اطلاع رسانی به عنوان بازوهای بهزیستی در اجتماع یاد کرد وگفت: هم اکنون تمام افراد اجتماع هر یک به نحوی نیازمند دریافت خدمات بهزیستی هستند و اطلاع رسانی در این خصوص یک تعهد وجدانی است، زیرا که این خدمات برای پیشگیری و درمان و حمایت آسیب دیدگان و یا افراد در معرض آسیب جسمی، روحی و روانی است .

شایان ذکر است  خبر نگاران نیز در این جلسه ضمن تشکر و قدر دانی، برگزاری چنین نشست هایی را برای دلگرمی بیشتر فعالان در عرصه خبر موثر دانسته و آمادگی خود را برای همکاری بیش از پیش با بهزیستی اعلام داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.