جشن

برگزاری جشن بزرگ عید قربان به همت مرکز سارینا تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان سمنان در امیر آباد دامغان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان در جشن عید قربان در امیر آباد شهرستان دامغان  علیرضا ایزدپورمدیر کل بهزیستی استان سمنان و مسئول اداره کل بهزیستی استان، رئیس اداره بهزیستی شهرستان دامغان با همراهی معاون سیاسی و امنیتی استانداری، فرماندار شهرستان، مدیر کل کمیته امداد استان جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و معاون کمیته امداد کشور حضور داشتند.

در این مراسم آقای دکتر خجسته پور معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان از زحمات و تلاشهای مدیر کل و کارکنان اداره بهزیستی استان سمنان تقدیر وتشکر کرد.

 قربانی کردن هزار رأس گوسفند  در این مراسم با یاد قربانی کردن حضرت  ابراهیم در صحرای منا  از برنامه های این مراسم است که  گوشت حاصل از قربانی در بین نیازمندان و فقرا استان سمنان توزیع می شود.

علیرضا ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان از تلاشهای آقای امیر آبادی صاحب امتیاز مرکز سارینا تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان به جهت برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.