نشست

اداره کل بهزیستی استان سمنان همواره مطالبه گر انتقادات و پیشنهادات سازنده جامعه هدف سازمان بهزیستی میباشد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان سمنان علیرضا ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان به همراهی احمد پیوندی معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی استان سمنان با مسئولین مراکز توانبخشی تحت نظارت  این اداره کل نشستی داشتند.

ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان در این نشست ضمن تبریک روز عرفه بیان داشت: مسئولین مراکز بعنوان بازوان سازمان بهزیستی هستند و در راستای ارائه بهینه خدمات به جامعه هدف برگزاری چنین جلسات و نشستهایی در کنارهم موثر است.

ایزدپور افزود:اداره کل بهزیستی استان در راستای قوانین و دستورالعمل های مربوطه و در جهت تسهیل خدمتگزاری مراکز به جامعه هدف یار و پشتیبان آنان است .

وی اظهار داشت: مسئولین مراکز همواره با روئسای شهرستانها و معاونین در ارتباط باشند و در جهت بیان خواسته ها و درخواستها خویش ضمن رعایت سلسله مراتب اداری، در جهت برگزاری کمیته های تخصصی فعال باشند.

در پایان مدیرکل بهزیستی استان سمنان تاکید داشت:  اداره کل بهزیستی استان سمنان  همواره مطالبه گر انتقادات و پیشنهادات سازنده جامعه هدف و علی الخصوص مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی می باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.