کد خبر: 2813
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
عید قربان

معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی استان تهران گفت: هفت پایگاه بهزیستی نذورات عیدقربان مردم را جمع آوری و به دست مددجویان این استان می رساند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، مهشید چوبکار اظهار داشت: این پایگاه ها در شیرخوارگاه آمنه و رفیده در شهرستان شمیرانات، مرکز معلولان نارمک و وردآورد درشهر تهران و دو پایگاه در مرکز حضرت رقیه و کهریزک فعال است.
وی افزود: مردم می توانند از نزدیک مبالغ نقدی نذری و یا قربانی را به این مراکز اهدا کنند و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.
معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان تهران خاطر نشان کرد: این مراکز تا عید غدیر سعید خم پذیرای هدایا و نذرهای مردمی است ضمن اینکه اهداءکنندگان نیاز نیست که مبلغ کامل یک گوسفند را پرداخت کنند بلکه با هر مبلغی می توانند در این طرح نذری عید قربان شرکت کنند.
وی همچنین مبلغ جمع آوری شده در عید قربان سال گذشته را دو میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: امسال نیز هر مبلغی جمع آوری شود با برنامه ریزی های صورت گرفته در اسرع وقت صرف مددجویان بهزیستی می شود.
چوبکار با بیان اینکه بهزیستی آماده جمع آوری کمک های مردمی به صورت غیرنقدی نیز است گفت: شهروندان می توانند از طریق دو شماره حساب پشتیبان مشارکت های مردمی بهزیستی استان تهران شامل شماره حساب ۹۵۹۵۹۵۹۵۹۵ نزد بانک رفاه شعبه مستقل مرکزی و شماره حساب ۴۱۷۴۰۳۴۵۴۱۸۵۵۴۶۷و با شماره گیری کدهای دستوری #۵۵۵*۷۲۴* و یا #۲*۶*۷* کمک های خویش را برای کمک به جامعه هدف نیازمند سازمان بهزیستی واریز کنند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.