روز خبرنگار

مدیرکل بهزیستی گیلان عنوان کرد : به یقین بهزیستی بدون اعتماد عمومی و مشارکت اجتماعی قادر به انجام رسالت های پیچیده و ظریف خود نیست و نقش صدا و سیما و رسانه ملی ، خبرنگاران ، رسانه‌ها ، جراید در این زمینه بی بدیل است .

حضور دکتر حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان به مناسبت روز خبرنگار در جمع اعضای تحریریه صدا و سیمای مرکز گیلان.

دکتر نحوی نژاد ضمن تبریک روز خبرنگار به تمامی تلاشگران این عرصه عنوان کرد : اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بهزیستی گیلان این روز را خدمت تمامی شما بزرگواران تبریک عرض می نمایم

وی افزود : هدف از گفتن خانواده بزرگ بهزیستی به این معناست که بهزیستی محدود به تعدادی پرسنل نیست ، بلکه بسیاری از مراکز انجمن ها و موسسات نیز با بهزیستی همکاری می نمایند و در ارائه خدمات مفید به ما یاری می رسانند و همگی ما جزء یک خانواده محسوب می شویم ، به علاوه بالغ بر شصت و پنج هزارخانوار گیلانی تحت پوشش بهزیستی بوده و از خدمات مستمر ما استفاده می‌کنند و صدها هزار نفر نیز در گیلان از خدمات پیشگیری اداره کل بهزیستی که جزء خدمات غیر مستقیم می باشد ، بهره مند هستند.

مدیرکل بهزیستی گیلان در ادامه از پوشش مناسب اخبار واطلاع رسانی خدمات سازمان بهزیستی از تمامی تلاشگران عرصه رسانه تشکر نموده و عنوان کرد : به یقین بهزیستی بدون اعتماد عمومی و مشارکت اجتماعی قادر به انجام رسالت های پیچیده و ظریف خود نیست و نقش صدا و سیما و رسانه ملی ، خبرنگاران ، رسانه‌ها ، جراید در این زمینه بی بدیل است .

وی گفت : اینجانب از تمام خدمات شایسته شما که به صورت گمنام این فعالیت بزرگ و حساس را که نقش بسیار مهمی در خنثی سازی توطئه کسانی که می خواهند روح یاس و ناامیدی را به کیان جامعه تزریق کنند ، ایفای نقش کرده و با تولید و ایجاد زمینه جهت فراهم آوری روحیه نشاط و شادی در اقشار مختلف جامعه و ایجاد موقعیت مناسب جهت همبستگی و فراهم‌سازی نشاط جمعی تلاش می نمائید که بسیار مفید و سازنده است تشکر و قدردانی می نمایم .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.