کد خبر: 2740
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
هومنیان - سرپرست بهزیستی یزد

سرپرست بهزیستی استان یزد طی پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد نادر هومنیان سرپرست بهزیستی استان یزد طی پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را تبریک گفت. در این پیام آمده است:
17مرداد ماه یادآور شهادت مظلومانۀ شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف است که به عنوان «روز خبرنگار» نیز نامیده شده است؛ این روز  فرصتی ارزشمند و گرانبهاست؛ برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسانهای‌ فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه قدم بر می دارند.
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن این روز به اصحاب محترم رسانه و خبرنگاران بویژه خبرنگاران فعال، همراه و همدل در حوزه اجتماعی که با انجام تکالیف اجتماعی خود همواره یاریگر خانواده بزرگ بهزیستی استان یزد هستند، تقدیر و تشکر می نمایم.


بی تردد همراهی و همدلی رسانه های استان یزد در آگاه سازی عموم جامعه نسبت به حقوق، توانمندیها و مشکلات جامعه هدف بهزیستی اعم زنان سرپرست خانوار، افراد دارای معلولیت، کودکان بی سرپرست و... همراه با معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در موسسات، مراکز غیردولتی، افراد موفق و نخبه دارای معلولیت استان، همچنین معرفی خدمات تخصصی و پیشگیرانه این سازمان در راستای ارتقای سلامت اجتماعی، گسترش مسئولیت اجتماعی و افزایش نشاط اجتماعی؛ منجر به فراهم آمدن زمینه ارتباط اثربخش بین مردم و گروههای هدف بهزیستی گردید. امید که این حضور صادقانه و مشارکت و همراهی اصحاب رسانه با خانواده بزرگ بهزیستی مستمر باشد. از خدواند منان موفقیت روز افزون همۀ خبرنگاران محترم و کوشا در فضای رسانه ای استان و کشور را دارم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.