پیام تبریک دکتر قبادی دانا به مناسبت روز خبرنگار

رییس سازمان بهزیستی کشور همزمان با 17 مرداد "روز خبرنگار" پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، دکتر«وحید قبادی‌دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با  17 مرداد" روز  خبرنگار" پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بنام خدا

"17مرداد" سالروز شهادت شهید «محمود صارمی» خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی درحمله طالبان به کنسولگری ایران در مزار شریف است.

این مناسبت و چرایی نام گذاری آن،نشان دهنده سختی کار، مظلومیت،خطرات و مهم تر از همه در صحنه بودن خبرنگاران است. خبرنگاران به عنوان کلیدی ترین نیروی رسانه، که«رکن چهارم دموکراسی» محسوب می شوند همواره در صف اول آگاهی بخشی قرار دارند و در این مسیر متحمل مصائب و خطراتی نیز می شوند.

اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار، امیدوارم شرایط فعالیت این قشر زحتمکش هموارتر شده و این عزیزان بتوانید فارغ از هر نگرانی به وظیفه اطلاع رسانی،نقادی و پرسشگری خود بپردازند.

وظیفه خود می دانم سپاس ویژه ای از خبرنگاران پرتلاش و همراه حوزه اجتماعی داشته باشم که حضور و همراهی آنها تکمیل کننده فعالیت های سازمان بهزیستی است.

بی تردید انعکاس صحیح فعالیت های مستمر و موثر توانبخشی،قادرسازی،پیشگیرانه و....سربازان گمنام عرصه مددکاری اجتماعی در بهزیستی و معرفی توان و استعداد جامعه هدف آن سهم بسزایی در جلب نظر و همکاری شرکای کاری و خیرین و نیکوکاران و مشوق نهادهای دولتی،خصوصی،صاحبان صنایع و حرف و...در انجام مسئولیت اجتماعی خود به نفع جامعه هدف بهزیستی بوده است که امیدوارم این حضور و همدلی و همراهی اصحاب رسانه و خبرنگاران با بهزیستی پررنگ تر از همیشه تداوم داشته باشد.

دکتروحید قبادی دانا

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

کد خبر 2730

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =