کد خبر: 2730
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
نشست صمیمی با جانبازان هفتم تیر

رییس سازمان بهزیستی کشور همزمان با 17 مرداد "روز خبرنگار" پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، دکتر«وحید قبادی‌دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با  17 مرداد" روز  خبرنگار" پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بنام خدا

"17مرداد" سالروز شهادت شهید «محمود صارمی» خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی درحمله طالبان به کنسولگری ایران در مزار شریف است.

این مناسبت و چرایی نام گذاری آن،نشان دهنده سختی کار، مظلومیت،خطرات و مهم تر از همه در صحنه بودن خبرنگاران است. خبرنگاران به عنوان کلیدی ترین نیروی رسانه، که«رکن چهارم دموکراسی» محسوب می شوند همواره در صف اول آگاهی بخشی قرار دارند و در این مسیر متحمل مصائب و خطراتی نیز می شوند.

اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار، امیدوارم شرایط فعالیت این قشر زحتمکش هموارتر شده و این عزیزان بتوانید فارغ از هر نگرانی به وظیفه اطلاع رسانی،نقادی و پرسشگری خود بپردازند.

وظیفه خود می دانم سپاس ویژه ای از خبرنگاران پرتلاش و همراه حوزه اجتماعی داشته باشم که حضور و همراهی آنها تکمیل کننده فعالیت های سازمان بهزیستی است.

بی تردید انعکاس صحیح فعالیت های مستمر و موثر توانبخشی،قادرسازی،پیشگیرانه و....سربازان گمنام عرصه مددکاری اجتماعی در بهزیستی و معرفی توان و استعداد جامعه هدف آن سهم بسزایی در جلب نظر و همکاری شرکای کاری و خیرین و نیکوکاران و مشوق نهادهای دولتی،خصوصی،صاحبان صنایع و حرف و...در انجام مسئولیت اجتماعی خود به نفع جامعه هدف بهزیستی بوده است که امیدوارم این حضور و همدلی و همراهی اصحاب رسانه و خبرنگاران با بهزیستی پررنگ تر از همیشه تداوم داشته باشد.

دکتروحید قبادی دانا

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

منبع: بهزیستی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

آخرین مطالب ستادی و استانی

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.